En Hızlı iPhone Modeli Belli Oldu: Ona Kimse Yetişemiyor

iPhone reklam gösterme

En hızlı iPhone modeli sonunda ortaya çıktı. Özellikle son yıllarda Apple bazı cihazlarına diğerlerine göre daha fazla güveniyordu.

Dünyanın en önemli akıllı telefon üreticileri içerisinde yer alan Apple sürekli olarak yeni modeller piyasaya sürüyor. Bu modellerin büyük ölçüde kullanıcıları tatmin ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle performans verilerine bakıldığında çok yüksek puanlar alıyorlar. AnTuTu bu konuda en iyi puanlama yapan platformlar içerisinde yer alıyor.

Mayıs ayı en hızlı Apple modelleri listesi yayınlandı. Bu listeye baktığımızda bazı Apple ürünlerinin diğerlerine göre gözle görülür bir fark attığı ortaya çıktı. 1 ila 31 Mayıs tarihleri arasında yapılan sıralamaya baktığımızda bazı iPhone modellerinin ön plana çıktığını görüyoruz.

En hızlı iPhone modeli bakın hangisi olur

Büyük bir hıza sahip olan iPhone cihazları listesine baktığımızda ilk olarak bizi iPad Pro 5 karşılıyor. 12.9 inch büyüklüğe sahip olan bu cihaz Apple M1 işlemcisi içeriyor. Bu nedenle diğerlerine göre çok daha hızlı olduğunu görüyoruz. 1 milyon 211 bin 17 puan almayı başaran bu cihaz listenin ilk sırasında yer alıyor.

En hızlı iPhone modeli

Konuyla ilgili yapılan araştırmalara dikkat ettiğimizde en hızlı ikinci cihaz olarak iPad Pro 5 modelinin olduğunu görüyoruz. Bu model yine Apple M1 işlemcisine sahip. Sadece bu bile cihazın ön plana çıkmasını sağlıyor. Hız bakımından Apple’ın yeni işlemcileri gerçekten de fazlasıyla dikkat çekici.

Hızı en yüksek iPhone modelleri

Hız bakımından en iyi iPhone modellerine baktığımızda iPhone 13 Pro Max ilk sırada yer alıyor. Bu cihaz Apple A15 Bionic işlemcisine sahip. Bu işlemci ile birlikte cihazın hızının çok ciddi oranda arttığını görüyoruz.

Listede en hızlı olarak görülen diğer akıllı telefon modeli ise iPhone 13 Pro oldu. Bu akıllı telefon modeli 827 bin 272 puan almayı başardı. Sadece hızı bile tercih edilmesindeki en önemli etkenler içerisinde yer alıyor. Peki sizce en iyi iPhone modeli hangisi?

İlgili Haberler:

>> Yeni iPhone Problemi Çok Baş Ağrıtacak: Apple Bile Halledemedi

>> Apple Sendikalaşmaya Karşı Büyük Savaş Başlatıyor: Ortalık Fena Karışacak