OnePlus 11 Serisi Tanıtıma Günler Kala Sızdırıldı!

OnePlus 11r

OnePlus 11 ve 11 Pro modelleri tanıtıma günler kala Çin’in 3C sertifikasyon kuruluşunda görüldü. İşte yeni modeller hakkında tüm detaylar.

OnePlus enüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de piyasadaki diğer markalar gibi model yelpazesinin geniş olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her geçen yıl daha fazla model sunan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus’ın 11 Pro modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında net bir detay bulunmuyordu. Sonunda yeni modelin render görüntülerinin yanı sıra teknik özellikleri ve tanıtım tarihine ait de ortaya çıkan detaylar mevcut. İşte tanıtımına günler kala Çin’in 3C sertifikasyon kuruluşunun web sitesinde görülen OnePlus 11 serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus 11 Serisi Tanıtıma Günler Kala Sızdırıldı!

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan OnePlus 11 modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. Cihazın ilk olarak ortaya çıkan tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman, arka panelinde dair biçiminde konumlandırılmış üçlü kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görüyoruz.

OnePlus 11

İlk olarak seriye ait iki modelin de Qualcomm imzası taşıyan Snapdraogn 8 Gen 2 yongasından güç alacağı kesinleşti. Android camiasının en güçlü işlemcisi olarak kabul edilen 8 Gen 2 yongası, özellikle performans tarafında söz konusu serinin, en güçlü akıllı telefonlar arasında yer almasını sağlayacak. Ayrıca bu işlemciyi desteklemek için ise 16 GB RAM bellek yer alacak. Genellikle 12 GB RAM, amiral gemisi akıllı telefonlar için yeterli olarak görülüyordu. Fakat OnePlus bu konuda 11 serisine eli bol davranmış ve 16 GB RAM’i iki modele de yerleştirmiş. Depolama tarafında ise 256 GB’lık depolama yer alıyor.

Hızlı şarj tarafında öne çıkan model, 100W’lık adaptörü sayesinde dakikalar içerisinde şarj olmayı hedefliyor. Ayrıca pil kapasitesinin ise 5.000 mAh olacağını belirtelim. Kamerada ise OnePlus 11 modelinde 48 MP ultra geniş açılı kamera, 50 MP ana kamera ve 32 MP telefoto kamerası yer alacak. Ekran tarafında delikli ekran tasarımına sahip bir QHD+ çözünürlüğünde panel ile gelecek olan model, 120 Hz tazeleme oranına sahip olacak.

Önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan model hakkında yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> İnsanları, cihazları ve verileri her yerde güvence altına alabilir miyiz?