OnePlus 11 Özel Versiyon Yolda: İşte Tüm Detaylar!

OnePlus 11

OnePlus 11 serisinin özel versiyonu gündemde. İşte hakkında ilk görselleri paylaşılan, serinin en çok ilgi görmesi beklenen sınırlı üretilecek model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

OnePlus 11 serisi, ilk olarak 4 Ocak 2023 tarihinde Çin’de tanıtılmıştı. Markanın amiral gemisi serisi olarak karşımıza çıkan modellerin, bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Normal şartlarda Çin lansmanından aylar sonra küresel lansman gerçekleşmekteydi. Fakat OnePlus 11 serisi, bu sene bir hayli ilgi gördüğü için, Çin’de gerçekleştirilen lansmandan tam bir ay sonra küresel lansmanı ile karşımıza çıktı. Ülkemizde resmî olarak OnePlus modelleri satışa sunulsa da genellikle üst segment modellerin OnePlus Türkiye tarafından ülkemize getirilmediğini belirtelim.

OnePlus 11 ailesine bir yenisi daha eklenecek. One­Plus 11 serisi, yeni bir üye daha kazanıyor. Özel olarak üretilecek olan On­ePlus 11 varyantı, özel tasarım hatları ve benzersiz görünüm ile geliyor. Uzay temalı bir arka tasarım ile gelmesi beklenen modelin, sunacağı özelliklerin hemen hemen aynı olması bekleniyor. Fakat üretim tarafında sınırlı sayıda bir üretimin karşımıza çıkağına dair söylentiler mevcut. İşte OnePlus 11 serisinin özel varyantı hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus 11 Özel Versiyon Yolda: İşte Tüm Detaylar!

Yaklaşan özel sürüm One­Plus 11, mekansal bir tasarıma işaret edebilecek bir Jüpiter resminin yanında gösterilecek. Weibo gönderisiyle güvenilir bir muhbir dijital sohbet istasyonu kuruldu. Bu, OnePlus’ın yakında çıkacak telefonlarının arkası için özel bir malzeme kullandığını gösteriyor. Çin sosyal medya platformu Weibo’da paylaşılanları ve ortaya çıkan sızıntıları değerlendirdiğimiz zaman OnePl­us 11 serisinin ,en çok ilgi gören modelinin olacağını öngörüyoruz. Fakat söz konusu modelin ne zaman tanıtılacağı ve fiyat tarafında, serinin değer modellerinden ne kadar pahalı olacağı henüz bilinmiyor.

OnePlus 11

Kaynak, bunun bu yılın başlarında MWC Barcelona’da tanıtılan One­Plus 11 konsept telefonu olmadığını da doğruladı. Diğer söylentiler, yaklaşmakta olan cihazın renk değiştirme özelliğiyle gelebileceğini öne sürüyor, ancak OnePlus’tan henüz resmi bir onay yok.  Önümüzdeki günlerde yeni OnePlus modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Uygun Fiyatlı Android Telefon: Nokia C12 Pro