Oppo Reno 8 Pro Son Derece İnce Çerçeveler İle Görüldü!

Oppo Reno 8

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen Oppo Reno 8 Pro modelinin tasarım detayları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

.

Bildiğiniz üzere Oppo Reno serisi, fiyat performans alanında modeller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle ülkemizde satılan Reno serisi modellerinin, orta segmentte en çok ilgi gören cihazlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Oppo Reno 7 bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Ülkemizde resmi olarak satışa sunulmadan Reno 8 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Qualcomm imzalı işlemci ve tasarım harikası görünümü ile karşımıza çıkması beklenen Oppo Reno 8 Pro modelinin yakında tanıtılması bekleniyor.

Oppo Reno 8 Pro Son Derece İnce Çerçeveler İle Görüldü!

Geçtiğimiz günlerde söz konusu modelin bazı teknik özelliklerine dair sızıntılar mevcut. Fakat henüz bir kesinlik söz konusu değildi. Artık güvenilir kaynaklar tarafından, yeni modelin tüm teknik özelliklerinin belli olduğunu, hatta artık tanıtıma sayılı zamanlar kaldığını da belirtelim. 23 Mayıs tarihinde tanıtılması beklenen Reno 8 serisinin Türkiye’ye de geleceğine dair iddialar mevcut. Fakat genellikle Oppo’nun Türkiye’ye getirdiği Reno serisi modellerini değerlendirdiğimizde ülkemize gelmesi için biraz daha zamanın olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen söz konusu serinin küresel lansmanı da gerçekleştikten aylarda sonra ülkemize giriş yapabilir.

Oppo Reno 8

İnce çerçevelere sahip bir panel ile gelen model, delikli ekran tasarımına sahip. Aynı zamanda alt ve üst çerçevelerin de serinin önceki modellerine göre bir hayli ince olduğunu söyleyebiliriz. Arka tarafta da, Find X5 serisine benzer bir kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Henüz kamera hakkında sunulacak teknik özellikler ortaya çıkmasa da, bazı detayların sızdırıldığını da belirtelim.

Oppo Reno 8

İddialara göre önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Oppo Reno 8 Pro, 50 MP ana kamera ve 80W hızlı şarj desteği ile gelecek. İşlemci tarafında ise, henüz piyasaya sürülmemiş olan, fakat önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Qualcomm imzalı Snapdragon 7 Gen1 işlemcisinden güç alacak. Genellikle orta segmentin üst basamaklarına hitap eden modellerde kullanılması beklenen işlemcinin, performansının bir hayli merak edildiğini belirtelim. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>>Windows ve Mac Bilgisayarlarda Wi-Fi Şifresi Nasıl Bulunur?

>> Yeni Oppo Reno8 Serisine Hazır Mısınız? İşte Tarih!

. . . .