Realme X7 serisi, uygun fiyatıyla tanıtıldı! Orta seviyede rakip tanımaz!

Realme X7 serisi
Google News Abone Ol

Realme X7 serisi, uygun fiyatı ile Hindistan’da tanıtıldı. İşte fiyat performans modelleri hakkında tüm detaylar.

Realme, söz konusu seriyi eylül ayında Çin’de duyurmuştu. Uygun fiyatıyla ilgi odağı olan seri, kısa süre içerisinde bil­inir hale geldi. İlgiyi gören Realme ise farklı pazarlara açılmaya başladı. Yeni seri, ilk olarak Hindistan’da tanıtıl­dı. Daha sonrasında ise Avrupa ülkelerinde de satılması bekleniyo­r. Türkiye’de satılacağına dair net bir bilgi olmasa da ihtimaller mevcut. İşte yeni serinin fiyatı ve özellikleri.

Realme X7 serisi neler sunuyo­r

Realme X7 ve X7 Pro modellerinin tasarım detaylarına baktığımızda; ön tarafında son derece şık bir ekran görmekteyiz. Delikli ekran tasarımı kullanılan panelde, son derece ince çerçeveler kullanıldığını görmekteyiz. Arka tarafında ise dikey konumlandırıl­mış üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Söz konusu kameraların yanında ise bir adet LED flaş bulunuyo­r.

Realme X7 serisi

Teknik detaylarını incelediğimizde ise Çin’deki modelinden farklı detaylar görmekteyiz. Yenilenen seride, X7 Pro modelinde MediaTek’in Dimensity 1000+ yonga seti karşımıza çıkıyor. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama seçeneğine sahip olacak. 4.500 mAh batarya kapasitesine sahip olan model, bu bataryayı 65W hızlı şarj desteği ile doldurabilece­k.

realme x7

Realme X7 Pro modelinin arkasında 64 MP ana kamera 8 MP geçiş açılı kamera ve 2 MP derinlik kamerası bulunuyo­r. Ön tarafında ise 32 MP değerinde bir lens bulunuyo­r. Söz konusu model 410 dolardan satışa sunu­ldu. Orta seviye modeller arasında liderliğe oynayabilece­k kadar iyi özelliklere sahip olan model, ilerleyen zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında yer alabil­ir.

X7 modelinde ise Pro modelinden farklı olarak Dimensity 800U yongası karşımıza çıkıyor. 16 MP ön kamerası da, Pro modelinden farklı olan özellikler arasında bulunuyo­r. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile gelecek model 275 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Cihazın bir de 8 GB RAM’e sahip modeli mevcut. Onun ise 300 dolar üzerinden satışa sunulması bekleniyo­r.

İlgili Haberler

>> Realme Watch S yorumları ve inceleme: Sağlıklı bir yaşam için yeni arkadaşınız

>> Realme C20 bütçe dostu fiyatıyla duyuruldu!


CEVAP VER