Redmi Note 10 Pro kanlı canlı görüntülendi!

Redmi Note 10 Ultra,

Xiaomi’nin fiyat performans odaklı alt markasının, en çok sevilen serisi Redmi Note 10 Pro modelinin kutusunun görüntüleri sızdırıldı. İşte detaylar.

Bildiğiniz üzere Xiaomi’nin alt markası Redmi, fiyat performans odaklı modeller piyasaya sürmeye devam ediyor. Özellikle Redmi Note serisi, uygun fiyata ve yüksek performansa olduğu için bir hayli ilgi görüyor. Ülkemizde de Redmi Note 8 ve 9 modellerinin en çok satılan orta seviye cihazlar arasında yer aldığını belirtelim. Haliyle serinin yeni modeli Redmi Note 10 da ülkemizde en çok beklenen modeller arasında bulunuyor. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen seri, serinin önceki modellerinde olduğu gibi uygun fiyata sahip olacak. Redmi Note 10 ve Note 10 Pro modellerine sahip olması beklenen yeni seri hakkında işte tüm ayrıntılar.

Redmi Note 10 Pro neler sunacak

Xiaomi’nin Redmi Note 10 serisinin çoğu detayları ortaya çıktı. Son olarak Redmi Note 10 Pro modelinin de resmi kutu detayları ortaya çıktı. Genel olarak baktığımızda Xiaomi’nin Mi 10 Ultra modeline benzer bir tasarım karşımıza çıkıyor.

Sızdırılan görselleri incelediğimizde, ön tarafında delikli ekran tasarımı karşımıza çıkıyor. Söz konusu kameranın, ekranın tam ortasına konumlandırıldığını görüyoruz.

Redmi Note 10 Pro

Arka kamerasında ise ana kameranın etrafında gümüş bir çerçeve karşımıza çıkıyor: Gümüş çerçeveli kamerayı ilk olarak Xiaomi’nin Mi 10 Ultra modelinde görmüştük. Redmi’nin, Note serisinin yeni modelinde de söz konusu tasarımı kullandığını görüyoruz. Ana kameranın altında ise 3 adet kamera daha bulunuyor. Bu kameraların özellikleri hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Fakat geniş açılı kamera, derinlik kamerası ve makro lens olacağı düşünülüyor. Kamera kurulumunun yanında da bir adet LED flaş bulunuyor.

Redmi Note 10 Pro

Redmi Note 10 serisi, 4 Mart 2021 tarihinde tanıtılacak. İlk olarak Redmi Note 10 ve Note 10 Pro modellerinin karşımıza çıkması bekleniyor. Daha sonrasında ise Pro Max sürümünün de aileye katılması bekleniyor.

Serinin Türkiye’de satılıp satılmayacağına dair resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat serinin önceki modellerinin ülkemizde satıldığını ve bir hayli ilgi gördüğünü biliyoruz. Bu yüzden yeni serinin de Türkiye’de satılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Cihazın ne zaman Türkiye’de tanıtılacağına dair net bir tarih bulunmuyor. Fakat yakın zamanda yeni bilgiler sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Ugyun fiyatlı Redmi 9 Power, yakında piyasaya sürülecek

>> İşte Bu Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (15-22 Şubat)