Redmi Smart Band Pro Geliyor: Mi Band’dan Daha Ucuz!

Redmi Smart Band Pro

Redmi’nin yeni akıllı bilekliği Redmi Smart Band Pro, yakında Türkiye’ye giriş yapabilir. İşte Mi Band serisinden daha uygun fiyata sahip olacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Ülkemizde akıllı bilekliklere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Xiaomi’nin Mi Band serisi en çok tercih edilen akıllı bileklik modelleri arasında yer alıyor. Özellikle uygun fiyatı ile karşımıza çıkması, bu kadar ilgi göremesindeki en büyük etken diyebiliriz. Xiaomi’nin akıllı bileklik serisinin yeni modeli Mi Band 6 tanıtıldı. Yepyeni özellikleri ile karşımıza çıkan model, uygun fiyatıyla da bir hayli ilgi gördü.

Kısa bir süre sonra Xiaomi’nin alt markası Redmi’den de uygun fiyatlı bir model karşımıza çıktı. Mi Band serisine göre daha uygun fiyattan satılması beklenen modelin teknik özellikleri de belli oldu. Ayrıca yeni modelin ülkemize de giriş yapması bekleniyor. İşte uygu fiyata satılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Redmi Smart Band Pro Geliyor: Mi Band’dan Daha Ucuz!

Redmi Smart Band Pro

9 Şubat tarihinde ilk olarak Hindistan’da tanıtılması beklenen modelin, önümüzdeki aylarda ise Türkiye’ye giriş yapması bekleniyor. Redmi Note 11 ve Redmi Note 11S ile birlikte piyasaya sürülecek olan Redmi Smart Band Pro modeli, Mi Band serisine göre daha uygun fiyattan satışa sunulacak. İlk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, 1.47 inçlik bir ekranın bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu ekranın Mi Band serisine göre daha geniş göründüğünü de söyleyebiliriz. Genel olarak akıllı saat hissiyatı uyandıran model, Mi Band 6 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Fakat daha geniş bir ekrana sahip olması, tercih edilmesindeki en büyük sebep olacaktır.

Ortalama olarak 15 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması beklenen akıllı bilekliğin Türkiye fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan bir ayrıntı bulunmuyor. Fakat halihazırda ülkemizde satılan Mi Band serisine göre daha uygun fiyattan satışa sunulacağını görmekteyiz. Bu yüzden söz konusu model ülkemize geldiği takdirde Mi Band serisinden daha çok ilgi gören bir model olacaktır.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 Kutu İçeriği Sızdırıldı: Şarj Aleti Çıkacak Mı?

>> 4000 TL Altı En İyi Akıllı Telefonlar: Bu Fiyata Başka Telefon Yok!