Samsung En Ucuz 5G Telefonu İle Görücüye Çıktı!

En Ucuz 5G

Samsung en ucuz 5G telefonu olarak nitelendirdiğimiz, Galaxy A serisinin en ucuz modeli piyasaya sürüldü. İşte tüm ayrıntılar.

Samsung her sene Galaxy A serisine ait farklı modeller piyasaya sürüyor. Örneğin geçtiğimiz yıl Galaxy A32 A52 ve A72 gibi modeller piyasaya sürülmüştü. Söz konusu modeller her bütçeye hitap eden cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy A23 modeli ise seriye ait en uygun fiyatlı model olarak karşımıza çıkıyor. Genelde ülkemizde uygun fiyatlı 5G destekli modellere olan ilginin arttığını biliyoruz. Bu yüzden geleceğe yatırım olarak görülen 5G destekli modellere eklecek olan ynei cihazın, yine sevilen akıllı telefonlar arasında yer alması bekleniyor.

Geçtiğimiz günklerde söz konusu model hakkında birçok ayrıntıya sahiptik. Fakat henüz fiyatı hakkında ortaya çıkan bir ayrıtı bulunmuyordu. Sonunda ülkemizde de satışa sunulacak, A serisine ait en uygun model olarak bilinen Galaxy A23 5G tanıtıldı. İşte yakın tarihte Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung En Ucuz 5G Telefonu İle Görücüye Çıktı!

Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 695 yonga setine sahip olan model, 4/6/8 GB RAM seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Depolama alanında ise 64 GB ve 128 GB seçeneklerinini de bulunduğunu belirtelim. Genel olarak İşlemci ve RAM değerlerini değerlendirdiğimizde, piyasadaki en uygun 5G telefonlar arasında yer alması belenen modele göre rakiplerine kafa tutacak bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

En Ucuz 5G

Ekran tarafında 6.6 inçlik devasa bir ekran bulunuyor. Kamerada ise 50 MP ana kamera, 5 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP derinlik kamerası ve 2 MP makro kamera yer alıyor. Giriş-orta segment bir modelere göre dörtlü kameranın bulunması da önemli bir avantaj. Pil tarafında baktığımızda ise 5.000 mAh’lık bir kapasite bulunuyor. Fakat hızlı şarj destekleyip desteklemediği henüz bilinmiyor.

En Ucuz 5G

Cihazın Avrupa’da 300€’dan satışa sunulacağını biliyoruz. Fakat söz konusu model Türkiye’ye geldiği takdirde sunulacağı fiyat etiketine ilişkin henüz sızdırılan bir ayrıntı bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde Galaxy A23 5G modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Tanıtım Tarihi Ertelenebilir: İşte Sebebi!