Samsung Galaxy A03 Fiyatı Ortaya Çıktı: 2000 TL’ye Telefon Mu Olur Demeyin!

Samsung Galaxy A03

Samsung Galaxy A03 modelinin fiyatı ortaya çıktı. İşte yakında ülkemizde tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

.

Amiral gemisi modelleriyle harikalar yaratan Samsung, diğer bütçe grupları için de telefonlar üretmeye devam ediyor. Özellikle fiyat/performans konusunda A serisi modelleriyle iyi iş çıkartan Samsung, yeni bir A serisi modeli ile karşımıza çıktı. Özellikle uygun fiyatı ile tercih edilen modeller arasında yer alan cihaz, serinin önceki modellerine kıyasla önemli artılar ile karşımıza çıkıyor. Serinin önceki modellerinde olduğu gibi Samsung Galaxy A03 modelinin de ülkemizde satışa sunulacağı biliniyor. İlk olarak Avrupa’da satışa sunulan önümüzdeki günlerde ülkemize de giriş yapacak olan yeni modelin fiyatı ve özellikleri.

Samsung Galaxy A03 Fiyatı Ortaya Çıktı: 2000 TL’ye Telefon Mu Olur Demeyin!

Genellikle giriş seviyesi olarak karşımıza çıkan akıllı telefon modellerden beklentilerimiz kısıtlıdır. Gündelik işlerinin halletmesi, bir kullanıcıyı oldukça tatmin eder. Samsung2un yakın zamanda ülkemizde de piyasaya süreceği Galaxy A03 modeli ise, yalnızca gündelik işleri halletmek ile kalmayacak. Diğer modellerde görmeye alışık olmadığımız kamera özellikleri, benzer fiyat segmentine sahip giriş seviyesi cihazlara taş çıkartır nitelikte.

Samsung Galaxy A03

Cihazın ilk olarak ön tarafını incelediğimizde 6,5 inçlik damla çentikli bir ekranın bizleri karşıladığını görmekteyiz. Aynı zamanda bu ekranın HD+ çözünürlüğünde olduğunu da belirtelim. Arka tarafında, diğer giriş seviye akıllı telefon modellerinde karşımıza çıkmayan ikili kamera sunuluyor. Bu iki kamera, 48 MP ana kamera ve 2 MP derinlik lensi olarak sıralanmış durumda. Ön tarafında ise 13 MP çözünürlüğünde bir ön kamera bulunuyor.

Cihazın işlemci tarafında Exynos 7884 işlemcisi bulunuyor. Ayrıca söz konusu model zengin RAM ve dahili depolama seçeneklerine sahip. RAM tarafında 3 GB ve 4 GB seçenekleri ile sunulan model, dahili depolama tarafında 32 GB, 64 GB ve 128 GB ile sunuluyor.

Yakın zamanda tanıtılan model, 150 dolarlık fiyat etiketi ile Avurpa’daki kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Söz konusu modeli kur bazlı değerlendirdiğimizde 2000 TL’lik bir fiyat etiketinin bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Bayi karları ve vergileri üzerine eklediğimiz zaman ise söz konusu modelin 3000-3500 TL civarında satışa sunulabileceğini söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Büyük bataryalı en uygun telefonlar: Temmuz 2021 güncel liste!

 >> iPad Mini Çıkış Tarihi Ortaya Çıkmış Olabilir: 2022’den Önce Geliyor

. . . . .