Samsung Galaxy A13, 4G Versiyonuyla Türkiye Yolcusu: Hem De Uygun Fiyatlı!

Galaxy A13

Samsung Galaxy A13 modelinin 4G versiyonu hakkında yeni ayrıntılar belli oldu. İşte uygun fiyattan satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

İnsanların akıllı telefonlara olan ihtiyaçları azaldıkça, yüksek özelliklere sahip modellere de talepleri azalıyor. Bu talepleri fark eden dev markalar, her fiyat bütçesine modeller üretmeye devam ediyor. Samsung’un giriş seviyesi akıllı telefon olarak karşımıza çıkacağı yeni A serisi modeli hakkında bazı teknik özellikler belli oldu. Serinin bir önceki modelinin ülkemizde bir hayli ilgi gördüğünü biliyoruz. Bu yüzden söz konusu modelin de uygun fiyattan satışa sunulacağı ve adından sıkça söz edileceği tahmin ediliyor. Geçtiğimiz aylarda, serinin 5G varyantı piyasaya sürülmüştü. Samsung’un uygun fiyatlı 5G modellerinin arasında adından sıkça söz ettirmeyi başaran Galaxy A13 modelinin 4G versiyonu yolda. İşte yakında ülkemizde de tanıtılması beklenen, çoğu ayrıntısı ortaya çıkan yeni model hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy A13, 4G Versiyonuyla Türkiye Yolcusu: Hem De Uygun Fiyatlı!

Galaxy A13

FCC’de ortaya çıkan bilgiler ile artık çoğu detayı ortaya çıkan modelin, ülkemizde de satışa sunulacağını söyleyelim. Piyasadaki giriş segment akıllı telefonlara göre biraz daha uygun fiyata satılması beklenen modelin, 159 dolardan ülkemize geleceği biliniyor. Türk Lirası’na çevrildiğinde ise, ortalama 3000 TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Orta segment olarak karşımıza çıkacak modelin, Exynos 850 işlemcisine göre tercih edilebilir bir model olduğunu da belirtelim.

Giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak olan cihaz, Samsung tarafından geliştirilen Exynos 850 işlemcisine sahip olacak. Ayrıca bu işlemciyi 3 GB RAM ile de destekleyecek. Sayısal verilerde 3 GB RAM’in yetersiz kalabileceğini düşünebilirsiniz. Fakat giriş seviyesi bir akıllı telefon olarak düşünürsek, bu özelliklerin gündelik yaşamı kurtaracak özellikler olduğunu söyleyebiliriz.

Serinin önceki modellerine benzer bir tasarıma sahip olan cihaz, dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu ile gelecek. 6,5 inçlik LCD paneli ise, damla çentikli bir tasarım ile bizleri karşılıyor. Önümüzdeki günlerde Samsung’un yeni modelinin ülkemizde giriş tarihi hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Black Shark 5 Modeli TENAA’da Görüldü: Oyun Canavarı!

>> Samsung Galaxy Z Fold 4 Ve Z Flip 4 Hakkında İlk Detaylar Belli Oldu!