Samsung Galaxy Z Fold 4 Ve Z Flip 4 Hakkında İlk Detaylar Belli Oldu!

Galaxy Z Fold 4

Samsung’un katlanır akıllı telefon serisi, Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modelleri hakkında ilk detaylar belli oldu. Samsung, söz konusu modeller üzerinde çalışmalara başladı. İşte yeni modeller hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

Son yıllarda farklı telefon formlarının karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle katlanabilir telefon piyasasında her yıl farklı modeller tanıtılıyor. Fakat katlanır akıllı telefon piyasasının başına Samsung’un olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Huawei, Mate X ve Mate Xs modelleri ile kullanıcıların karşısına çıksa da, söz konusu modellerin Samsung’un katlanabilir forma sahip akıllı telefonları kadar ilgi görmedi. Toplamda 6 model ile karşımıza çıkan Samsung, Galaxy Z  Fold ve Z Flip serileri ile piyasaya yön vermeye devam ediyor.

Katlanabilir akıllı telefon piyasasının son zamanlarda bir hayli çeşitlerini söyleyebiliriz geçtiğimiz günlerde Oppo’nun piyasaya sürdüğü katlanabilir telefonu ile birlikte söz konusu piyasada yalnızca Samsung’un piyasanın başında olmadığını söyleyebiliriz. Fakat Samsung’un, söz konusu markalardan geri kalmadığına, yeni modelleri ile yeni teknolojiler üzerinde çalıştığına dair yeni sızıntılar ortaya çıktı. Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 modelleri hakkında bazı sızıntılar gerçekleşti. İşte detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Ve Z Flip 4 Hakkında İlk Detaylar Belli Oldu!

Galaxy Z Fold 4

Z Fold ve Z Flip serisine ait gelecek olan iki modelde de S Pen desteğinin olması bekleniyor. Fakat serinin önceki modelinde gibi söz konusu S Pen yerleşik olarak gelmeyecek. Bu yüzden S Pen‘in, Samsung’un önemli bir geçim kaynağı olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı zamanda Z Fold 4 ve Flip 4 modellerinin, serinin önceki modellerinden daha uygun satılacağına dair iddialar mevcut. Bunun en temeli ise, her bütçeye göre katlanır akıllı telefonlar ile karşımıza çıkmak. Bununla beraber Z Flip serisinden bile daha uygun fiyata satılacak bir Samsung katlanır telefon serisinin de geleceğine dair söylentiler mevcut. Fakat henüz ortada bir kesinliğin olmadığını da belirtelim.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Cihazlarda Az Bilinen Özellikler: Bu 4 Özelliği Daha Önce Duymadınız

>> İşte Karşınızda iPhone Air Katlanabilir Ekranlı Telefon Konsepti