Samsung Galaxy M52 5G sertifikasını aldı: Yakında geliyor!

Galaxy M52 5G

Samsung’un uygun fiyata satılması beklenen 5G destekli modeli Galaxy M52 5G yakında piyasaya sürülebilir. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.

Son zamanlarda 5G destekli akıllı telefonlara ilginin bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Özellikle çoğu ülke, 5G bağlantı desteğine geçtikten sonra teknoloji devleri 5G destekli akıllı telefonlar üretmeye başladı. Söz konusu 5G destekli akıllı telefon modellerinin 4G bağlantısına sahip olan telefonlarına göre biraz daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Samsung yakında piyasaya sürmeyi planladığı Galaxy M52 5G modeli ile birlikte uygun fiyata sahip 5G modellerden biri olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Galaxy M52 5G modelinin ülkemizde satılacağını dair herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Fakat söz konusu modelin 4G destekli versiyonu da piyasaya sürülecektir. Eğer söz konusu modelin 4G versiyonu üretilirse, Türkiye’ye gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. İşte yakında tanıtılması beklenen uygun fiyatlı yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy M52 5G sertifikasını aldı: Yakında geliyor!

Samsung M serisi ile birlikte giriş orta segment akıllı telefonlar üretmeye devam ediyor. Bu telefonların genellikle ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürüldüğünü belirtelim. Muhtemelen yakında karşımıza çıkacak olan Galaxy M52 5G modeli de ilk olarak Hindistan’da tanıtılacaktır.

samsung galaxy m52 5g

Henüz yeni modelin ne zaman tanıtılacağına dair bir haber bulunmuyor. Fakat Çin’in 3C sertifikasında ortaya çıkan bilgiler ile Yeni modelin temel özelliklerini öğrenmiş bulunuyoruz. Genellikle 3C sertifikası ortaya çıkan modellerin, haftalar sonra tanıtıldığını söyleyebiliriz. Muhtemelen Samsung Galaxy M52 5G modeli de haftalar sonra karşımıza çıkacaktır.

Ortaya çıkan bilgilerde yeni modelin 5.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olduğunu görüyoruz. Fakat söz konusu modelin şarj hızı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Cihazın uygun fiyata satılması beklendiği için çok kullanıcı yeni modelin işlemcisini merak ediyordu. Yeni modelde Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 778G yonga seti kullanılacak. Qualcomm tarafından geliştirilen bu yonga setinin çoğunlukla orta segment akıllı telefonlarda gördüğümüzü ve performans olarak bekleneni fazlasıyla karşılayan bir işlemci olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni modelin kamerası ve diğer özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bir bilgi bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy M52 5G hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Daha fazlası için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Qualcomm Snapdragon 895 4 nm üretim sürecinden geçecek: İşte detaylar

>> Samsung Galaxy S22 Ultra modelinin kamera çözünürlüğü belli oldu!