Samsung Galaxy S22 Ultra modelinin kamera çözünürlüğü belli oldu!

Samsung Galaxy S22 serisi

Samsung’un amiral gemisi serisinin yeni modeli hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı işte Galaxy S22 Ultra modelin kamera çözünürlüğü.

Samsung geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Galaxy S21 serisi ile bir hayli ilgi görmüştü özellikle S21 Ultra modelinin kamera alanında sınıfının en iyisi olduğunu belirtelim hatta bazı test verilerini incelediğimizde Galaxy S21 Ultra modelinin hala zirveyi kaybetmediğini görüyoruz. Her ne kadar Galaxy S21 Ultra, kamera anlamında kaybetmediyse de serinin bir sonraki modeli hakkında heyecan verici detaylar ortaya çıktı. Galaxy S22 Ultra modelinin kamera çözünürlüğü sızdırıldı. İşte Güney Koreli devin amiral gemisi serisinin yeni modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy S22 Ultra modelinin kamera çözünürlüğü belli oldu!

Geçtiğimiz aylarda birçok güvenilir haber kaynağı Galaxy S22 Ultra modelinin 200 megapiksel çözünürlüğe sahip kameraya sahip olacağını iddia ediyordu. ISOCELL lensi kullanılacağı düşünülen modelin 200 megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip olacağı aylardır söylentiler arasındaydı. Fakat bu konuya bir açıklık getirildi ve Galaxy S22 Ultra modelinin kamera çözünürlüğü belli oldu.

Galaxy S22 Ultra

İddialara göre yeni model 108 megapiksel değerinde kameraya sahip olacak. S21 serisi ile birlikte karşımıza çıkan sosyal ISOCELL HM3 sensörünün yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkacak yeni lens 108 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. IceUniverse gibi güvenilir kaynaklar ise bazı belgeler ile Yeni modelin 108 megapiksel ana kameraya sahip olacağına dair paylaşımlarda bulundu.

Yeni serinin tanıtılmasına uzun bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat için bir genelleme yapmak henüz erken olur. Fakat genellikle Samsung Galaxy S20 ve S22 serisi modellerinin hep aynı fiyattan satışa çıktığını biliyoruz. Muhtemelen Galaxy S22 Ultra modeli de S21 Ultra satış fiyatıyla aynı değerden satışa sunulacaktır. Fakat ülkemizde artan vergiler ve kur farklarından dolayı biraz daha pahalı bir fiyattan karşımıza çıkma ihtimali bir hayli yüksek. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Daha fazlası için beklemede kalın.

İlgili Haberler:

>> Uygun fiyatlı katlanabilir telefon hayal değil: İşte tüm detaylar!

>> Samsung Telefon Şifresi Kırma 2021 (Denendi Çalışıyor)