Samsung Galaxy M52 5G tasarım detayları ile ortaya çıktı: Türkiye’de yok satar!

Samsung Galaxy M52 5G

Samsung uygun fiyata satılacağı düşünülen Galaxy M52 5G modeli ortaya çıktı. İşte ynei model hakkında sızdırılan tüm detaylar.

.

Son zamanlarda çoğu ülkenin 5G bağlantısına geçmesiyle 5G destekli akıllı telefonları olan ilgi bir hayli artmış durumda Fakat ülkemizde henüz 5G bağlantısının kullanılmadığını belirtelim. Fakat ilerleyen yıllarda 5G bağlantısına geçiş yapacağımıza dair söylentiler mevcut. Bu yüzden ülkemizde de 5G destekli modellere olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Hal böyle olunca çoğu marka, uygun fiyatlı 5G destekli modellerini birer birer piyasaya sürüyor. Samsung’un M serisine ait yeni modeli ise uygun fiyatlı ve yüksek performans gösteren 5G destekli modeller arasında yerini alacak. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy M52 5G tasarım detayları ile ortaya çıktı: Türkiye’de yok satar!

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy M52 5G modeli hakkında birçok detay ortaya çıkmıştı. Bazı teknik detaylarına sahip olduğumuz modelin tasarım görüntülerine dair henüz bir kesinlik bulunmuyordu. Sonunda yeni modelin render görüntüleri ortaya çıktı. Sızdırılan tasarımı incelediğimizde dikey konumlandırılmış 3’lü kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görmekteyiz. Ön panelinde ise delikli ekran tasarımı kullanılan telefonda 120 Hertz tazeleme oranına sahip bir panel kullanılacak. Aynı zamanda bu ekranın 6.7 inç büyüklüğünde olacağı biliniyor.

Samsung Galaxy M52 5G

Teknik özellik tarafında ise Qualcomm yapımı Snapdragon 778G yonga setine sahip olacak modelin RAM seçenekleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. 5000 mAh kapasitesinde pile sahip olacak modelin hızlı şarj desteğine sahip olup olmayacağına dair henüz ortaya çıkan bir sızıntı mevcut değil. Fakat kamera tarafına baktığımızda 64 megapiksel ana kamera 12 megapiksel ve 5 megapiksel değerinde 2 adet yardımcı kameraya sahip olacağı biliniyor.

Yeni modelin ne zaman tanıtılacağını dair kesin bir bilgi bulunmuyor. Fakat yüksek pil kapasitesi ve performans odaklı işlemcisi ile ülkemizde ilgi görecek bir model olacağı kesin. Önümüzdeki günlerde Samsung 5G modeli hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Yeni bilgilerden haberdar olabilmek için beklemede kalın.

İlgili Haberler

> iPhone 13 Özellikleri Belli Oldu, Detaylar Haberimizde

> Samsung Galaxy M22, Devasa Pili ile Avrupa’da Göründü


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here