Samsung Galaxy S22 FE Bu Sene Gelmeyecek: İşte Sebebi!

Samsung Galaxy S22

İddialara göre Samsung Galaxy S22 FE modeli bu yıl gelmeyecek. İşte kullanıcıları üzen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiz üzere Samsung, son yıllarda Samsung Galaxy S serisi ile sunduğu modellere yeni bir üye daha ekledi. Serinin FE sürümü olarak bilinen Fan Edition modeli, S serisinde karşımıza çıkıyor. Bu modelin S serisinin en uygun fiyatlı modeli olarak karşımıza çıktığını belirtelim. İlk olarak S20 modelinde karşımıza çıkan S20 FE modeli, kullanıcıların istekleri doğrultusunda karşımıza çıkan özelliklere sahipti. Daha sonrasında ise S21 modelinde görmüştük. Fakat iddialara göre Samsung Galaxy S22 serisinin Fan Edition sürümü kullanıcıların karşısına çıkmayacak. Fakat bunların yalnızca iddiadan ibaret olduğunu belirtelim. İşte ilk sızıntılar.

Samsung Fan Edition serisi, çok kullanıcılar için ilgi odağı haline geldi. Özellikle ülkemizde artan dolar kurundan dolayı uygun fiyatlı akıllı telefonlara olan ilgi artmıştı. Bu yüzden Samsung S serisine ait bir model kullanmak isteyen Fakat daha düşük bütçesi olan insanlar Fan Edition sürümlerine yöneldi. Fakat iddialara göre bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy S22 FE ne yazık ki karşımıza çıkmayacak.

Samsung Galaxy S22 FE Bu Sene Gelmeyecek: İşte Sebebi!

Galaxy S22 FE

Koreli bir kaynağa göre Galaxy S22 FE modelinin, bu yıl piyasaya çıkmama olasılığı mevcut. Geçtiğimiz aylarda Samsung Galaxy S22 Fan Edition sürümüne ait bazı iddialar ortaya atılmıştı. Söylentilere göre Galaxy S22 FE modeli, MediaTek imzalı Dimensity yonga setine sahip olacaktı. Bununla beraber bazı kaynaklar, yeni modelin yakında üretileceğini hatta Exynos veya Snapdragon işlemcisine sahip olacağını da iddia etti. Fakat Samsung tarafından, ne yong aseti tarafından ne de söz konusu modelin üretilip üretilmeyeceği hakkında bir açıklama gelmedi.

Eğer Samsung Galaxy S22 FE modeli iddia edilenin aksine piyasaya sürülürse, yine S22 serisine benzer bir tasarım anlayışı ile gelecektir. Serinin önceki modellerinden de anlaşılacağı üzere, daha uygun fiyatlı bir model olarak karşımıza çıktığı için plastik kasaya sahip olacaktır. Zaten uygun fiyata S serisi bir model almak isteyen kullanıcılar, söz konusu modellerin plastik kasaya sahip olmasını pek takmadı. Önümüzdeki günlerde yeni modelin piyasaya sürülüp sürülmeyeceğine dair daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni model hakkında gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Yeni Xiaomi 12 Serisi Yeni Bir Cihazla Geliyor: İşlemci Gücü Ateş Edecek