Samsung Galaxy S22 Ultra, Devasa Depolama Alanı İle Gündemde!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra modeli, asla bitmeyecek depolama kapasitesi varyantı ile gündemde. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere uzun süredir Samsung Galaxy Note serisine ait herhangi bir model karşımıza çıkmıyor. Bunun en temel sebeplerinden ise Note serisini Note serisi yapan detaylardan biri olan S Pen özelliğinin farklı Samsung modellerine kullanılıyor olması. Bildiğiniz üzere S20 Ultra ve Samsung Galaxy Z Fold 3 modellerinde S Pen kullanılabilir hale gelmişti. Haliyle Samsung Galaxy Note serisine de artık ilgi olmayacağı düşünüldüğünden herhangi bir Note modeli karşımıza çıkmadı.

Fakat Samsung Note serisini Note serisi yapan en temel detaylardan birisi de S Pen yuvası. Bugüne kadar karşımıza çıkan S Pen destekli modelleri düşündüğümüzde hiçbir modeline S Pen yuvasına sahip olmadığını biliyoruz. Fakat Samsung Galaxy S22 Ultra modeli adeta yenilenmiş bir Note serisi modeli olarak karşımıza çıkacak. Yani Note serisini andıran özelliklere sahip bir model olacak. Yeni model aynı zamanda devasa depolama alanı seçeneği ile gündeme geldi.

Samsung Galaxy S22 Ultra 1TB’lık Depolama İle Karşımıza Çıkıyor!

Kanlı canlı görselleri ile karşımıza çıkan yeni modelin, tıpkı yazımızın başında da belirttiğimiz gibi S Pen yuvası ile karşımıza çıktığını görüyoruz. Ayrıca Galaxy S22 Ultra, farklı renk seçeneklerine de sahip olacak.

Galaxy S22 Ultra

Depolama alanına geldiğimizde ise söz konusu modelde 1 TB‘lık depolama seçeneğinin kullanıcılara sunulacağı belli oldu. Android tarafında yalnızca birkaç modelde sunulan 1 TB’lık depolama seçeneği, Samsung’un amiral gemisi serisinde karşımıza çıkan. Şuan için yalnızca serinin Ultra modelinde karşımıza çıkması beklene seçeneğin, serinin diğer modellerinde de olması bekleniyor.

Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, aylardır sızdırılan render görüntülerinin, gerçeği yansıttığını görmekteyiz. Ayrıca S22 Ultra olarak karşımıza çıkacak olan modelde dikkat çeken en önemli detay ise S Pen yuvası. Bununla beraber söz konusu modelin yanında bulunan S22+, serinin önceki modellerine benzer bir kamera tasarımı anlayışı ile karşımıza çıkıyor. S Pen yuvası ile bizleri karşılayacak olan Galaxy S22 Ultra modelinin, kamera çıkıntısının da fazla olmadığını görmekteyiz. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 5000 TL Altı En İyi Telefonlar: Fiyatlar Yükselmeden Kaçırma!

>> MIUI 13 Tanıtıldı: İşte Yeni Güncellemeyi Alacak İlk Xiaomi Modelleri!