Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Geliyor!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra modeli 200 MP çözünürlüğünde kamera ile gelecek. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un ISOCELL lensleri, üstün teknolojiler kullanarak, minimum kamera çıkıntısı ile maksimum performansı sunmayı amaçlıyor. Öyle ki Samsung tarafından, ileride insan gözü ile aynı kaliteye sahip lensler üretebileceklerini duyurdu. Fakat şu anlık 100 MP ve 200 MP‘lik lensler gündemde. Yakın zamanda Samsung’un ISOCELL lensleri ile alakaları yapılan açıklamalarda, Samsung için 200 MP’lik kameralı akıllı telefonların hayal olmadığına, yakında tanıtılacak olan Samsung modellerinde 200 MP daha daha yüksek çözünürlüğe sahip kameraların karşımıza çıkacağına dair açıklamalar yapılmıştı.

Sonunda aylar öncesine karşımıza çıkan sızıntıları kanıtlayacak nitelikte haberler ortaya çıktı. İddialara göre Samsung’un Galaxy S23 modelinde, ISOCELL HP1 lensi kullanılabilir. Yakında tanıtılması beklenen bu lensin ise 200 MP çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor. İşte önümüzdeki aylarda sunulması beklenen Samsung Galaxy S23 serisinin en güçlü üyesi olarak tanıtılacak S23 Ultra modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Geliyor!

Galaxy S23 Ultra

Uzun süre sonra sızıntılara bir yanıt geldi. Ve söz konusu modelin ISOCELL HP2 sensörüne sahip olacağı ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere ISOCELL tarafından üretilen HP1 sensörü de 200 MP çözünürlüğündeydi. Ve söz konusu kamera Motorola akıllı telefonlarda karşımıza çıkacak. Aynı zamanda ISOCELL’in HP2 lens ile Galaxy S23 Ultra modeli ile bizleri karşılayacak.

Galaxy S23 Ultra

Yine ISOCELL tarafından geliştirilen HP3 sensörünün de yine Samsung modellerinde bizleri karşılayacağı iddia ediliyor. Bununla beraber Samsung Galaxy S23 Ultra modeli hakkında ortaya çıkan bazı detaylar da mevcut. İddialara göre söz konusu modelin kamera kurulumunda 10 MP çözünürlüğünde 10x periskop modeli de bizleri karşılayacak.

Galaxy S23 Ultra

Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulması beklenen Samsung’un Galaxy S23 amiral gemisi hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Samsung’un amiral gemisi serisinin en güçlü modeli olarak tanıtılacak olan Galaxy S23 Ultra ve sahip olacağı 200 MP çözünürlüğündeki lens hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> HarmonyOS 3 Güncellemesi Google’ı Korkutacak: Birçok Yeni Özellik Geldi