Samsung Galaxy Watch 5 Dakikalar İçerisinde Şarj Olacak!

Galaxy Watch 6

Samsung Galaxy Watch 5 serisi dakikalar içerisinde şarj o0lacak. İşte yeni yeni akıllı saat serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Giyilebilir teknoloji tarafında yeni özelliklere sahip modellerin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle Samsung Galaxy Watch serisi modelleri, bu konuda rakipsiz cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy 4 serisinde 2 farklı model karşımıza çıkmıştı. Bu modeller Watch 4 ve Watch 4 Klasik olarak sunuluyordu. Fakat artık yeni seride serinin klasik modelinin sunulmayacağını belirtelim. Yani Watch 5 serisinde Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro modelleri karşımıza çıkacak. Yeni modeller hakkında birçok detay sızdırılmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde yeni modellerin tasarım ayrıntıları ve bazı teknik özellikleri ortaya çıkmıştı. Tanıtımına aylar kalan seriye ait iki modelin, şarj tarafında da sunacağı özellikler sızdırıldı. Aynı zamanda söz konusu modellerin, serinin önceki modellerinden daha pahalı olacağına dair söylentiler ortaya çıktı. Zaten ülkemizde pahalı olarak satılan akıllı saat modelleri, Watch 5 serisi ile birlikte bir hayli pahalı olacak. Ayrıca söz konusu model, Samsung web sitesinde görülmesi ile tüm ayrıntılarının kesinleştiğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Watch 5 Dakikalar İçerisinde Şarj Olacak!

Galaxy Watch 5

Geçtiğimiz günlerde hakkında birçok sıkıntıya şahit olduğumuz Galaxy Watch 5 serisi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere Galaxy Watch serisinde iki farklı model bizleri karşılayacak. Bu modellerin Watch 5 ve Watch 5 Pro olduğunu, yeni seri ile Classic versiyonuna veda edildiğini zaten biliyoruz. İddialara göre Watch 5 serisine ait modeller 30 dakikada %45 pil seviyesine kadar gelebilecek. 10 watt çıkış kapasitesine sahip USB Tip C şarj aleti ile gelmesi beklenen modellerin, dakikalar içerisinde şarj olmasının önemli bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz.

Çünkü Samsung tarafından piyasaya sürülen akıllı saat modellerinin pil ömrü konusunda sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Bu yüzden hızlı şarj olacak akıllı saat modellerinin kullanıcılara sunulması önemli bir artı olacaktır. Aynı zamanda serinin Pro modelinin pil tarafında da daha büyük bir kapasite ile geleceği de biliniyordu. İddialara göre Galaxy Watch 5 Pro 500 mAh’lik pil ile karşımıza çıkacak. Önümüzdeki günlerde Türkiye’ye de geleceğine kesin gözüyle bakılan yeni akıllı saat modelleri hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> HarmonyOS 3 Güncellemesi Google’ı Korkutacak: Birçok Yeni Özellik Geldi