Samsung Galaxy S23 Ultra Kamera Performansı Ortaya Çıktı!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra modelinin kamera performansı ortaya çıktı. İşte yakında tanıtılacak ülkemizde de satışa sunulacak olan Samsung’un amiral gemisi serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Önümüzdeki aylarda Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtılacağını biliyoruz. Söz konusu seri ile birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da 3 farklı model piyasaya sürülecek. Bu modeller Samsung Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra modelleri olacak. IceUniverse tarafından sızdırılan görsellere baktığımızda Samsung Galaxy S23 Ultra tarafından çekildiği iddia edilen bir fotoğrafın sızdırıldığını görüyoruz. Aynı zamanda serinin önceki modeli olan Samsung Galaxy S22 Ultra ve Google Pixel 7 Pro modelleri ile karşılaştırmaları da karşımıza çıkıyor. İşte S23 Ultra modelinin kamera performansı.

Samsung Galaxy S23 Ultra Kamera Performansı Ortaya Çıktı!

Sızdırılan görselleri incelediğimiz zaman Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra ve Pixel 7 Pro modellerinin kameralarının karşılaştırıldığını görüyoruz. İlk olarak Pixel 7 Pro ile Samsung modellerinin kıyasladığımız zaman S22 ve S23 Ultra modellerinin kamera performansı tarafında daha gelişmiş olduğunu görüyoruz. Özellikle ayrıntılar konusunda Samsung öne geçmiş durumda.

Galaxy S23 Ultra

Galaxy S22 Ultra ve S23 ­Ultra modellerinin ayrıntılar konusunda sunduklarına bakacak olursak, Galaxy S23 ultra modelinin çözünürlük tarafında daha iyi bir kamera performans sunduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki farklı ışık imkanlarında farklı performanslar sergilenebilir. Fakat bu fotoğrafa kıyasla bir yorum yapacak olursak Galaxy S23 Ult­ra modelinin çözünürlük tarafında piyasanın en iyi telefonları arasında yer alacağını öngörüyoruz.

İddialara göre Samsung Galaxy S23 Ultr­a modeli 200 MP çözüldüğünde ana kamera ile gelecek bununla beraber 50 MP ve 12 MP olmak üzere yardımcı lensler de yer alacak. Ortaya çıkan bir diğer görselleri incelediğimizde ise fotoğrafın ayrıntılarında Galaxy S23 Ultra modelinin daha başarılı olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda f/1.7 diyafram aralığına sahip olduğunu da görmekteyiz. 17 Şubat tarihinde tanıtılması beklenen seri hakkında önümüzdeki günlerde yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Snapdragon 8 Gen 2 Yongasına Sahip Olacak İlk Telefon Belli Oldu!