Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Paramparça Edildi!

Galaxy Tab S8 Ultra

Samsung’un tableti Galaxy Tab S8 Ultra paramparça edildi. İşte sağlamlık testine tabi tutulan devasa tabletin ortaya çıkan videosu.

.

Bildiğiz üzere geçtiğimiz aylarda Samsung Galaxy Tab S8 Ultra modeli piyasaya sürülmüştü. Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisine sahip olan model. 11.200 mAh’lik devasa bataryası ile de ilgileri üzerine toplamayı başardı. Aynı zamanda söz konusu modelin 14.6 inçlik bir ekran boyutuna sahip olduğunu da belirtelim. Samsung’un en güçlü tableti olarak tanıtılan model, güç anlamında kendini kanıtladı. Fakat kullanıcıların büyük ekranlı bir tablette merak ettiği tek bir konu vardı. Bu cihaz ne kadar sağlam? Bir YouTube kanalı, Samsung Galaxy Tab S8 Ultra modeline sağlamlık testi uyguladı. İşte video.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Paramparça Edildi!

Galaxy Tab S8 Ultra

Videoyu incelediğimizde ilk olarak çizilme testinden başlandığını söyleyelim. Çizilme testinde ekran tarafında dayanıklı bir panelin bizleri karşıladı görülüyor. Fakat arka paneline baktığınızda, çok kolay çizilebilen bir yapı olduğunu görmekteyiz. Bunun dışında arka kameranın camına çizim testi uygulandığında da, camda herhangi bir çizik bulunmuyor. Arka paneline ve ön paneline yanma testi uygulandığında ise arka panelinde herhangi bir kararma olmadığını görmekteyiz. Ön panelinde bulunan yanma testini incelediğimizde ise ilk seferde ekranda yeşil bir boşluk oluştu. Daha sonrasında ise bu izin geçmediğini belirtelim.

Büyük ekranlı bir tablette kullanıcılıların merak ettiği en büyük detay ise bükülme testi. YouTube kanalının uyguladığı bükülme testine baktığımızda, Samsung Galaxy Tab S8 Ultra modelinin bükülebildiğini görmekteyiz. Zaten büyük ekranlı bir model olduğu için bükülmesi gayet normal. Fakat onun dışında bükülme esnasında camda herhangi biri kırık oluşmadı. Bu yüzden ekran panelinin bükülmelere karşı da sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Fakat kasasında çiziklerin olması büyük bir dezavantaj.

Galaxy Tab S8 Ultra

Videonun sonlarına doğru geldiğimizde artık tabletin yamuk bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat ekrandaki yanma harici panel tarafında herhangi bir sorun bulunmuyor. Genel olarak değerlendirdiğimizde arka panelde kamerada hiçbir sorun bulunmazken, kasasında çizikler rahatlıkla görülebiliyor. Yani ekran tarafında sağlam olduğunu söylediğimiz modelin, arka paneli kolaylıkla çizilebilir. Önümüzdeki günlerde farklı modellerin sağlamlık testi ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Bu Cihaza Güncelleme Getirdi: Android 12 Güncellemesi Geldi

>> Samsung 512 GB RAM İle Geliyor: Yeni Teknoloji Geliştirildi

. . . . .