Samsung Galaxy Watch 6 Kanlı Canlı Görüntülendi!

Samsung Galaxy Watch 6

Samsung Galaxy Watch 6 serisine ait tanıtılacak olan tüm modellerin tasarım ayrıntıları kesinleşti. İşte ülkemizde de satışa sunulacak olan Samsung’un yeni akıllı saat modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un bu yıl yakın zamanda tanıtılacak olan Galaxy Watch 6 serisinin, serinin en çok merak edilen seri olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Galaxy Watch 4 serisinden sonra bizlere veda eden çarklı tasarım, ne yazık ki Watch 5 serisinde bulunmuyordu. Samsung ise bu yıl piyasaya süreceği akıllı saat modelleri için kullanıcıları dinledi ve Watch 7 serisi ile beraber söz konusu çarklı tasarımı geri geliyor. Aynı zamanda serinin önceki modellerinde karşımıza çıkan pil sorunu ise artık olmayacak. Yani Samsung geliştirdiği arayüz ile birlikte, pil tasarrufunu maksimum derecede sağlayacak. Artık Galaxy Watch 6 serisinin pili bitmeyecek. İşte önümüzde haftalarda tanıtılması beklenen Samsung’un yeni serisi hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy Watch 6 Kanlı Canlı Görüntülendi!

Samsung, Galaxy Watch 6’nın gümüş, siyah ve bej olmak üzere 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki boyutta geleceğini söylüyor. Bu arada, Samsung Galaxy Watch 6 Classic, 43 mm ve 47 mm boyutlarında ve siyah ve gümüş olmak üzere iki renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Ancak, Samsung daha sonra daha fazla renk sunabilir. Samsung, her iki akıllı saatinde de safir kristal cam kullanıyor. Kaynağın paylaştığı görseller, Galaxy Watch 6‘nın LTE bağlantılı 40mm modeline SM-R935F model kodu verileceğini, 44mm versiyonuna ise SM-R945F model adının verileceğini ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy Watch 6

LTE bağlantısı olmayan 44m versiyonunun model numarası SM-R940 olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy Watch 6 Classic modelinin LTE bağlantılı ve LTE bağlantısız 43 mm model adları sırasıyla SM-R955F ve SM-R950 olacak. Samsung Galaxy Watch6 Watch6 ve Watch6 Classic, Exynos W930 yonga seti tarafından desteklenmektedir ve Classic modeli fiziksel olarak dönen bir çerçeveye sahiptir. Bugünkü renderlar ayrıca deri kayışlı ve normal tokalı klasik bir modeli gösterirken, daha önce sızan görüntüler bu modeli silikon kayışlı ve manyetik tokalı olarak gösteriyordu. Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinin Temmuz sonunda gerçekleşeceğine dair sızıntılar mevcut. Önümüzde günlerde yeni etkinliğin Türkiye tarihi de belli olacaktır.

İlgili Haberler

>> Google Ekran Değişikliği İçin Düğmeye Bastı | İşte Merak Edilen Detaylar