Summer Game Fest, Netflix Yapımlarında Sürprizler ile Geliyor

Netflix fiyatlarına indirim

Merakla beklenen etkinlik Summer Game Fest için Netflix sürprizlerinin de yolda olduğu ortaya çıktı. Kısacası başta Witcher ve Resident Evil olmak üzere çok sayıda haber ve içerik festivalde gelecek.

.

Summer Game Fest etkinliğinde oyunlar hakkında çok sayıda gelişmeyi karşılamayı bekliyoruz. Üstelik bu etkinlik sadece oyunlarla ilgili olmak yerine oyunlar hakkında çok sayıda içeriği de karşımıza çıkaracak. Bunlardan en önemlisi ise Netflix hakkındaki gelişmeler olacak. Resmi açıklamaya göre firma birçok fragman ve açıklamayı etkinlik kapsamında yapacak. Bu açıklamalar özellikle oyunları temel alan yapımları ilgilendirecek.

Herkesin beklentisinin The Witcher dizisinin ikinci sezonu yönünde olduğunu tahmin etmek zor değil. Bu yüzden etkinlikte bu yapımın devamı için önemli detayları öğrenmeyi bekliyoruz. Bakalım Geralt’ın ekran karşısındaki hikayesi hangi yöne doğru ilerleyecek? Dizinin yılın ikinci yarısında yeni sezonuyla çıkmasını bekliyoruz. Bununla birlikte, Netflix’in etkinliğe çok sayıda içerik sakladığı da bir diğer beklenti konusu. Etkinlik çerçevesinde gelmesini beklediğimiz ilk içerikler Cuphead ve Resident Evil yapımları. Cuphead bildiğiniz gibi klasik çizgi filmlere benzer yapımıyla muhtemelen çizgisini koruyacaktır. Ne var ki Resident Evil hakkında kafa karışıklığı belki de artık sonuçlanacak. Çünkü yapım hakkında hem anime hem de canlı aksiyon yapım olabileceğine dair ipuçları çıkmıştı. Bilemeyiz, belki ikisini de karıştıran farklı bir dizi planı vardır.

 

Summer Game Fest 2021 7-11 Haziran haftasında gerçekleşecek

Netflix, Summer Game Fest kapsamında oyun içeriği olmasa da oyun severlerin ilgisini çekebilecek yapımlarla ilgili içerik de paylaşacak. Bunlardan öncelikli beklentiler Masters of the Universe, Lucifer, The Umbrella Academy,ve The Sandman için yoğunlaşmış durumda. Netflix’in bahsettiği “çok daha fazlası” ifadesi tüm bu beklentiyi asıl coşturan ifade. Çünkü firmadan paylaşılan tweet içinde beş günlük bir program vaadi var.

Firmanın meraklıları hedefleyen Geeked Week’inin tam programı ise henüz ortaya çıkmadı. Ancak firmanın bu beş gün için yoğun bir program hazırlığı içinde olduğu görüşleri dolaşıyor. Ayrıca E3 oyun fuarının tam karşısına çıkacak Summer Game Fest’in iki etkinliğin de çok canlı hale gelmesini sağlayacağından eminiz. Bu iki etkinlikten önemli detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

Diğer haberler:

>> AnTuTu mayıs ayı en iyi telefonlar açıklandı: Zirvedeki model şaşırtmadı

>> Valorant Mobile Geliyor: Cep Telefonlarında Oyun Rekabeti Kızışacak!

. . . .