Squid Game 2. Sezon Duyurusu Yaptı: Yakında Seyircilerle Buluşacak

Squid Game 2. sezon

Squid Game 2. sezon duyurusu yapıldı. Bu yeni duyuru ile birlikte dizinin kısa bir süre içerisinde kullanıcılarla paylaşılacağı görülüyor.

Sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturmayı başaran bu dizi uzun bir süre dillerden düşmedi. Netflix orijinal dizileri genellikle yüksek seyirci kapasitesi yakalayabiliyor. Çok fazla seyirci izleyince bu defa yeni sezonları yayınlanıyor.

Güney Kore yapımı olan bu dizi oldukça ilginç bir hikayeye sahipti. Hayatında sıkıntıları olan insanlar tanıştıkları bir kişi ile oyunlara katılıyordu. Bu oyunlar sonucunda çok yüksek miktarlarda para ödülü kazanabiliyorlar. Dizi özellikle toplumsal bazı eleştiriler de yapıyordu.

Squid Game 2. sezon duyurusu

Güney Koreli bu dizinin ikinci sezonu büyük bir heyecan yarattı. Herkes dizinin yeni sezonunu merak ediyordu. Netflix bugünlerde önemli bir duyuru yaptı. Bu duyuru ile birlikte kısa bir süre içerisinde yeni sezonun izleyicilerle paylaşılacağı görüldü.

Dünyanın en büyük online içerik platformları içerisinde yer alan Netflix Twitter hesabı üzerinden bir video paylaştı. Bu videoda dizinin 2. sezonu müjdelendi. Yeşil ışık – kırmızı ışık oyununda yer alan bebek bahsi geçen Twitter paylaşımında yer alıyor.

Netflix orijinal yapımlara önem veriyor

Küresel çapta çok büyük bir talep görmeyi başaran Netflix, orjinal yapımlara büyük değer veriyor. Bu nedenle orijinal olarak görülen yapımların bu platformlarda daha fazla yer aldığını görüyoruz. Netflix çok tutulan yapımları ayrıca yeni sezonlarla seyircilere sunuyor.

Squid Game dizisi ile ilgili paylaşım yapılırken bazı detaylara yer verildi. Mesela Gi-hun geri dönecek. Ayrıca Young-hee’nin erkek arkadaşı dizide yer alacak. Kısacası yeni sezon oldukça heyecanlı geçecek. Seyirciler her ne kadar yeni sezon ile ilgili mutlu olsa bile yine de bir miktar endişe havası hakim. Yeni sezonun eskisi kadar iyi olmama ihtimali var. Böyle bir durumda efsane büyük bir düşüş ile karşı karşıya kalmış olacak.

İlgili Haberler:

>> Eğer Netflix Şifrenizi Paylaşıyorsanız, Ekstra Para Ödemeniz Gerekebilir!

>> Netflix Fiyatlarına İndirim Gelecek: Yeni Reklamlı Paket