Uygun fiyata 5G telefon almak mümkün: İşte TCL 20 R 5G!

Uygun fiyata 5G telefon

Uygun fiyata 5G telefon almak TCL sayesinde mümkün. İşte Türkiye’de satılacağı düşünülen TCL 20R 5G modelinin fiyatı ve özellikleri.

.

TCL yakın zamanda ülkemizde yerli modellerini üretmeye başlamışı TCL’in yerli üretim yapacağı haberinden sonra, çoğu kaynak, artık yerli üretim akıllı telefonların, akıllı telefon piyasasına göre çok daha uyguna satılacağına dair haberler paylaşmıştı. Fakat çoğu yerli markanın akıllı telefonları, hem beklentiyi karşılamayacak özellikler ile karşımıza çıktılar, hem de beklendiği kadar uygun fiyattan satışa sunulmadılar. Aynı zamanda 5G desteği henüz ülkemizde olmadığı içini yerli üretim modeller 5G desteği ile karşımıza çıkmadı. Fakat TCL’in ülkemizde de satışa sunulması beklenen akıllı telefonu, hem 5G desteği ile karşımıza çıkacak, hem de uygun fiyattan sunulacak. İşte yakında Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeni TCL modeli hakkında tüm detaylar.

Uygun fiyata 5G telefon almak mümkün: İşte TCL 20 R 5G!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, ön panelde damla çentikli ekran tasarımının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu ekran, 6,52 inç boyutunda, 90 Hz tazeleme oranına sahip ve 720p çözünürlüğü ile kullanıcıları karşılıyor. Arka tarafı incelediğimizde ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumunun bizlerle buluştuğunu söyleyebiliriz. Söz konusu kameralar, 13 MP ana kamera, 2 MP derinlik kamerası ve 2 MP değerinde makro lens olarak sıralanmış durumda. Tasarım detaylarını genel olarak incelediğimizde, ince bir forma sahip cihazın bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Fakat ekran tasarımında gözümüze çarpan çene bölgesinin, benzer fiyatlara sahip modellerden biraz daha kalın olduğunu görüyoruz.

almak mümkün: İşte TCL 20 R

Teknik özelliklere baktığımızda yeni cihazda MediaTek tarafından geliştirilen Dimesnity 700 yonga setinin bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanının kullanıcılara sunulacağını belirtelim. Bununla beraber TCL 20 R modelinde, depolama alanını genişletmek için ise bir mikroSD kart yuvası bulunuyor. Pil tarafında 4.500 mAh kapasitesi ile sunulan model, 10W gücünde hızlı şarj ile de birlikte geliyor.

200 Euro civarında bir satış etiketine sahip olması beklenen modelin ülkemizde daha uygun bir fiyat politikası ile satışa sunulması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni bilgilerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> TCL 20 SE inceleme. Bu telefon Türkiye’de üretildi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here