Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A04s Tasarım Görselleri Ortaya Çıktı!

Galaxy A04s

Uygun fiyata sahip olacak Samsung Galaxy A04s modeli yakında tanıtılacak. İşte yeni model ile sunulacak özellikler.

.

Bildiğiniz üzere Galaxy Samsung A0 serisi, genellikle giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza. Çıkıyor. Söz konusu seri, uygun fiyata satışa sunulduğu için ülkemizde de ilgi gören akıllı telefon serileri arasında yer alıyor. Çünkü son zamanlarda artmakta olan dolar kuru sebebiyle bütün teknolojik ürünlerin fiyatının arttığını söyleyebiliriz. Bu yüzden akıllı telefon tarafında da fiyatlar uçmuş durumda. Galaxy A0 serisi ise uygun fiyatlı akıllı telefon serisi olduğu için tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Yakında tanıtılması beklenen Galaxy A04s modelinin tasarım detayları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A04s Tasarım Görselleri Ortaya Çıktı!

 

Cihazın ilkGalaxy A04s olarak ortaya çıkan tasarım detaylarını incelediğimizde, A03 modeline benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Ön panelinde damla çentikli ekran tasarımı bulunuyor. Ayrıca bu ekranın 6.5 inç boyutunda olacağını da belirtelim. Kamera tarafına baktığımızda ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Bu kameraların 13 MP, 2 MP ve 2 MP olarak sıralanacağı biliniyor.

Galaxy A04s

Galaxy A04s modeli, işlemci tarafında MediaTek imzalı Helio P35 yongası kullanılıyor. Genellikle giriş segment akıllı telefonlarda bu işlemciye sıklıkla yer veriliyor. Ve gündelik yaşamı kurtaracak güçte bir yonga seti olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat tarafına baktığımızda ise henüz net rakam olmasa da ortalama olarak 150 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağını belirtelim. Zaten giriş segment bir akıllı telefon alacağı için bu fiyatın normal olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemize geldiği takdirde de ortalama 3000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 FE Bu Sene Gelmeyecek: İşte Sebebi!

>> Apple Uygulamaları App Store Üzerinden Kaldırılıyor

. . . . .