Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A33 5G Ortaya Çıktı: İşte Özellikleri

Galaxy A33

Samsung Galaxy A33 5G modeline ilişkinin ayrıntılar ortaya çıktı. İşte yakında ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz gibi Samsung her yıl Galaxy A serisine ait 3 yeni model piyasaya sürüyor. Geçtiğimiz yıl Galaxy A32, Galaxy A52 ve A72 modelleri piyasaya sürülmüştü. Galaxy A32 modeli daha çok giriş segment akıllı telefonlar arasında kendini gösterirken Galaxy A52 ise orta segment bir model olarak karşımıza çıkıyor. Söz konusu iki modelin genellikle bu seride en çok tercih edilen iki cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Serinin en üst modeli olarak karşımıza çıkan Galaxy A72 modeli ise orta segmentin üst basamaklarına hitap eden bir model olarak karşımıza çıkmaktaydı. Fakat serinin en ucuz model olarak satışa sunulacak olan Galaxy A33 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Serinin önceki modellerine kıyasla karşımıza çıkacak olan 5G özelliği ise kullanıcıları heyecanlandırdı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A33 5G Ortaya Çıktı: İşte Özellikleri

Galaxy A33

Cihazın ilk olarak ortaya çıkan tasarım detaylarını incelediğimizde serinin önceki modeline benzer bir kamera anlayışının karşımıza çıktığını söyleyebiliriz Tabii ki bu tasarımın henüz kesinleşmediğin, önümüzdeki günlerde tasarımın nasıl olacağına dair yeni ayrıntılar ortaya çıkabileceğini de belirtelim. Cihaz hakkında sızdırılan ilk detayları incelediğimizde SM-A336B model numarasına sahip olan A33 5G modelinin 5000 mAhl’lik devasa bir pil ile geldiğini görmekteyiz. Ayrıca bu pili de desteklemek için ise 25 watt’lık hızlı şarj da bulunacak

Cihazın ekranının ise 6.4 inç olması bekleniyor. Bu ekranın damla çentikli ekran tasarımına sahip olacağı söylentiler arasında. Depolama alanı hakkında henüz ortaya çıkan bir sızıntı bulunmuyor. Fakat sızdırılan detayları incelediğimizde mikroSD kart desteğinin de karşımıza çıkacağına dair sızıntı mevcut.

Aynı zamanda yeni modelin ülkemizde de satışa sunulacağı biliniyor. Çünkü serinin önceki modelleri de yurtdışına dağıtıldıktan haftalar sonra ülkemize de giriş yapmıştı. Muhtemelen Galaxy A33 modeli ile tanıtılacak olan Galaxy A53 ve Galaxy A73 modelleri de yakın zamanda Türkiye’de tanıtılacaktır.

İlgili Haberler:

>> Realme 9 Pro+ Resmen Geliyor! Bazı Önemli Özellikleri Belli Oldu!