Xiaomi 12 Lite Avrupa Fiyatı Belli Oldu: Serinin En Ucuzu!

Xiaomi 12 Lite

Xiaomi 12 Lite modeli serinin en ucuz modeli olarak karşımıza çıktı. İşte Avrupa fiyatı belli olan Türkiye ihtimalli model hakkında tüm detaylar.

ildiğiniz üzere Xiaomi’nin henüz piyasaya sürmediği akıllı telefonlar MIUI kodları üzerinden sızdırılabiliyor. Bununla beraber yeni modelin bazı teknik özellikleri de ortaya çıkıyor. Xiaomi 12 serisinin en uygun fiyatlı modeli olarak piyasaya sürülmesi beklenen Lite versiyonu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Söz konusu modelin teknik özellikleri ve fiyatı hakkında da bazı sızıntılar mevcut. Ayrıca yeni modeli serinin en uygun fiyatlı modeli olarak piyasaya sürüleceği için ülkemizde de satışa sunulması muhtemel. Bununla beraber cihazın kamera detayları dahil çoğu teknik özelliği de ortaya çıkmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde birçok teknik sızıntıya şahit olduğumuz Xiaomi 12 Lite modelinin bazı mağazalarda fiyatının listelendiğini görmekteyiz. Serinin önceki modeli ile biraz daha yüksek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkan model, yine de piyasaya göre uygun bir fiyattan satışa sunulacak. Ayrıca söz konusu lansman gerçekleştikten haftalar sonra Xiaomi 12 Lite modelinin Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. İşte tasarım detayları, teknik özellikleri ve fiyatı sızdırılan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi 12 Lite Avrupa Fiyatı Belli Oldu: Serinin En Ucuzu!

Xiaomi 12 Lite

Bazı mağazalarda listelenen model, 500 euroluk bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Qualcomm imzalı Snapdragon 778G işlemcisi ile gelecek model, orta segmentte uygun fiyatı ile karşımıza çıkacak. Tasarım detaylarını incelediğimizde Xiaomi 12 modeline benzer bir tasarım anlayışına hakim olan model, uygun fiyata Premium görünümlü model sunmayı amaçlıyor. Tabii ki bazı kullanıcılara göre 5G desteği ile geliyor olması dezavantaj. Fakat söz konusu model zaten uygun fiyata sahip olduğu için, ülkemiz bazında değerlendirecek olursak, geleceğe yatırım olduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi 12 Lite modeli, 67W hızlı şarj desteği ile gelecek. Ayrıca 108 MP ana kameraya da sahip olacağını belirtelim. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Instagram Hesabınızı Sigortalamak İster Misiniz?

>> Huawei Nova 10 Tanıtıldı: Kartlar Yeniden Dağıtılıyor!