Xiaomi 12 Ultra Böyle Görünecek: Deri Görünüm Geri Döndü!

Yeni Xiaomi 12 serisi

Xiaomi 12 Ultra modelinin tasarım detaylarına ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında sızdırılan son bilgiler.

.

Geçtiğimiz yılın son günlerinde Xiaomi 12 serisi Çin’de tanıtılmışt­ı. Bu süreç içinde ilgi ile satıla­n Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro modelleri, performans testlerinde piyasanın en güçlü modeli olarak anıldı. Geçtiğimiz ay ise Xiaomi 12 ve 12 Pro modelleri Global versiyonları ile karşımıza çıktı. Fakat serinin Ultra modelinin ne zaman geleceği hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyordu. Sonunda yeni modelin bazı özellikleri ve tanıtılacağı tarihe ilişki yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte Xiaomi 12 serisine ait kamera odaklı yeni telefon hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi 12 Ultra Böyle Görünecek: Deri Görünüm Geri Döndü!

Xiaomi 12 Ultra

Yavaş yavaş Xiaomi 12 Ultra modeli hakkında yeni ayrıntılar sızdırıldığını görmekteyiz. Bu da artık yeni modelin yakında tanıtılacağı anlamına geliyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgilere göre Xiaomi 12 Ultra modelinde Leica yapımı lensler kullanılacağı ortaya çıkmıştı. Genellikle Huawei markası ile özdeşleştirdiğiniz Leica markasına kamera performansı anlamında beklenenin üzerinde performansa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden Xiaomi 12 Ultra modelinin kamera tarafında piyasanın en iyisi olacağı yönünde söylentiler mevcut. Sonunda yeni modelin görünümüne dair de bazı detaylar ortaya çıktı.

Xiaomi 12 Ultra

Serinin önceki modeli Xiaomi 11 Ultra, yalnızca tek seçenekli görünüm ile karşımıza çıkıyordu. Bu da seramik görünüm idi fakat Xiaomi 12 Ultra modeli ile 3 farklı çeşit sunulaca­k. Bu seçenekler seramik, cam ve vegan deri olarak karşımıza çıkacak. Uzun süredir akıllı telefonlarda deri kapak görmemekteydik. Yıllar öncesinde LG G4 modelinde deri kılıflar çok beğenilmişt­i. Fakat sonrasında piyasaya sürülen bazı modellerde karşımıza çıksa da eskisi kadar iyi görmediğini söyleyebiliriz. Fakat Xiaomi 12 Ultra modeli ile birlikte deri kapak tasarımı yeniden moda haline gelebilir­.

Ayrıca vegan deri kapak ise farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkacaktır. Fiyat konusuna gelecek olursak seramik seçeneği biraz daha sağlam ve aynı zamanda daha değerli bir maddeden yapıldığı için daha pahalı olacaktır. Henüz tam olarak akıllı telefonun fiyatı hakkında ortaya çıkan bir açıklama bulunmuyor. Önümüzdeki haftalarda yeni modelin artık tanıtım tarihinin de netleşmesi bekleniyo­r. Bununla beraber cihazın Türkiye ihtimali üzerine de yeni haberler ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilme­k için takipte kalı­n.

İlgili Haberler

>> Huawei Yeni Yaptırımlarla Karşı Karşıya: Her Şey Daha Kötü Olabilir

>> Türk Telekom İnternet Zammı Hakkında Açıklama Yaptı: Herkes Tedirgin

. . . . .