Xiaomi Black Shark 4S Gümbür Gümbür Geliyor: Biri Onu Durdursun

Xiaomi Black Shark 4S

Xiaomi Black Shark 4S cihazı büyük bir beklenti yarattı. Özellikleri bakımından son derece ileri düzey olduğu görülüyor. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte göz atalım.

. .

Dünyanın büyük akıllı telefon devleri içerisinde yer alan Xiaomi her yılbaşında piyasaya yeni oyuncu akıllı telefonları sunmaya çalışıyor. Böylece oyuncuların ilgisini çekmeye çalışıyor. Küresel çapta oyun sektörü ciddi bir sektörel artış gösterdi. Bu durumdan faydalanmak isteyen akıllı telefon devi piyasadan pay almaya çalışıyor.

Bu cihazın özellikleri teknoloji severlere hitap edecek. Ayrıca tasarım açısından da göze fazlasıyla hitap ettiğini söyleyebiliriz. Hatta bu cihazın en çok öne çıkan tarafının tasarım olduğunu söylersek abartmış olmayız. Bu cihaz bir tasarım harikası olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Black Shark 4S özellikleri

Cihazın özelliklerine baktığımızda 3’lü kamera kurulumu kendisini ilk etapta ön plana çıkarıyor. Tetik düğmeleri ise altıgen şekline sahip kamera muhafazası ile geliyor. Ayrıca arka panelde daha fazla çizgiye sahip nanolitografi kullanılarak elde edilen bu tasarım kamera altında küçük yeşil bir LED ile geliyor.

Xiaomi Black Shark 4S

  • Ekran bakımından Full HD+ çözünürlük kullanıldı.
  • 6,67 inç OLED ekran tercih edildi.
  • Birincil kamerası 48 MP olacak.
  • Ayrıca 8 MP ultra geniş açılı kamera kullanıldı.
  • 5 MP makro yakalayıcı.
  • 120 W hızlı şarj tercih edildi. Batarya gücü ise 4500 mAh.
  • Öne çıkan diğer detaylar; Wi-Fi 6, Bluetooth 5 ve Stereo Hoperlörler.

Yeni Xiaomi oyuncu telefonu üst düzey işlemci kullanacak

Gelen son detaylara göre bu cihaz üst düzey bir işlemci kullanacak. Böylece oyunları çok daha hızlı bir şekilde oynatacak. Açıkçası oyuncular bu tür yüksek işlemcilere fazlasıyla ihtiyaç duyuyor.

Qualcomm Snapdragon 888+ SoC ile desteklenecek olan bu model 144 Hz yenileme hızı sunuyor. Bu özellikleri ile birlikte bu hafta 13 Ekim’de satışına başlanacak. Peki siz bu yeni oyuncu akıllı telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden konuyla ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.1 sürücüsü yayınlandı. Tüm detaylar haberimizde…

>> Redmi Note 10S Türkiye’de Satışa Sunuldu. İşte Fiyat ve Teknik Özellikler

. . . . .