Xiaomi CEO’sunun Kullandığı Telefon Ortaya Çıktı: Yok Artık Dedirtti

Xiaomi CEO'sunun kullandığı telefon

Xiaomi CEO’sunun kullandığı telefon birçok kişi tarafından merak ediliyordu. Özellikle büyük şirketlerin kurucuları ve CEO’ları Apple akıllı telefonunu kullanırken defalarca görüntülendi. Şimdi ise yeniden böyle bir konu gündeme geldi. Hadi gelin merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük akıllı telefon devleri içerisinde yer alan Xiaomi sürekli olarak yeni cihazlar piyasaya sunuyor. Bu cihazların önemli bir bölümü amiral gemisi türünde. Çin’in en iyi CEO’su seçilen Lei Jun kendi markası olan Xiaomi için sürekli yeni modeller piyasaya sunuyor. Böylece daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmaya çalışıyor.

İşin aslına bakacak olursak büyük oranda başarıya ulaştığını söyleyebiliriz. Xiaomi, Apple markasını bile geçmeyi başardı. Böylece kırılması neredeyse imkansız bir rekor kırmış oldu. Ancak gündeme gelen asıl konu ise Xiaomi CEO’su Lei Jun oldu. Diğer birçok CEO gibi o da Apple mı kullanıyordu?

Xiaomi CEO’sunun kullandığı telefon belli oldu

Xiaomi CEO’su Lei Jun bugüne kadar genellikle Mi 11 Pro modeli üzerinden paylaşımlar yapıyordu. Ancak ilk defa bu model dışında başka bir cihazdan paylaşım yapıldı. 14 Temmuz’a kadar Mi 11 Pro üzerinden paylaşım yapılmaya devam edilirken 16 Temmuz 2021 ile birlikte yeni bir cihazdan paylaşım geldi.

Xiaomi CEO'sunun kullandığı telefon

Birçok kişi onun kullandığı cihazın Mi 12 olduğunu iddia ediyor. Gizemli bir Xiaomi modelinden gelen paylaşımlar aynı zamanda Mi Mix 4 olma ihtimalini ortaya çıkardı. Ancak Apple kullanmaması büyük bir skandalın ortaya çıkmasını engellemiş oldu. Mi Mix 4 modeli Ağustos ayında çıkacak.

Xiaomi Mi Mix 4 büyük bir beğeni toplayacak

Yeni gelecek olan cihazın Qualcomm Snapdragon 888 Plus işlemciye sahip olacağı ifade ediliyor. Kablosuz şarj teknolojisi ile birlikte gelecek olan bu model aynı zamanda 70W şarj özelliği sunacak. Aynı şekilde kablolu hızlı şarj ise 120W olacak gibi görünüyor ağustos ayındaki lansmanda Lei Jun bizzat kendisi yer alacak.

Peki sizce Xiaomi yeni modeli ile dikkatleri yeniden üzerine çekebilecek mi?

İlgili Haberler:

>> Qualcomm Snapdragon 895 4 nm üretim sürecinden geçecek: İşte detaylar

>> 160W şarj desteğine sahip telefon, yakında piyasaya sürülebilir!