Yükselme İhtimali Yüksek DeFi Coinler Açıklandı: Analistler Bunlardan Umutlu

Yükselme ihtimali yüksek DeFi

Yükselme ihtimali yüksek DeFi kripto para birimleri analistler tarafından açıklandı. Özellikle bazı dijital varlıkların diğerlerine göre daha fazla umut verdiğini söyleyebiliriz.

Dünyanın en büyük kripto para birimleri şu sıralar düşmeye devam ediyor. Bitcoin her geriye geldiğinde diğer dijital varlıklar çok daha sert bir şekilde aşağı iniyor. Şimdi ise bazı analistler kripto paraların bir bölümünü yükselme ihtimali yüksek sınıflar içerisine yerleştirdi.

Kripto analisti Mike Ermolaev tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak yükseliş ihtimali fazla olan ilk kripto para birimi IDEX oldu. Yaklaşık olarak 146 milyon dolarlık piyasa değeri olan bu dijital varlık son 7 gün içerisinde yüzde 98 seviyesinde yükseliş kaydetti.

Yükselme ihtimali yüksek DeFi projeler

Kripto para analistleri tarafından en fazla önerilen Defi dijital varlıklar içerisinde ikinci sırada Telos yer alıyor. Sadece 7 gün içerisinde yüzde 77 seviyesinde değer kazanan bu dijital varlık iyi bir performans sergiliyor. En azından uzman görüşleri bu yönde.

Yükselme ihtimali yüksek DeFi

Önerilen bir diğer kripto para birimi Tezos oldu. Ethereum ile son derece bağlantılı bir şekilde çalışan bu dijital varlık Blockchain altyapısını sürekli geliştiriyor. En yüksek haftalık kazancına baktığımızda yüzde 30 seviyesinde değer kazandığını söyleyebiliriz.

MKR ve BIFI hızlı yükselebilir

Blockchain teknolojileri içerisinde MKR ayrı bir yere sahip. Ethereum Blockchain’i tarafından desteklenen bu dijital varlık şu anda 2263 dolar seviyesinden işlem görüyor. Fakat fiyatı zamanla beklenenden çok daha hızlı artabilir. 2,19 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olduğunu belirtelim.

BIFI bu aralar en çok konuşulan bir diğer dijital varlık. Çeşitli likidite havuzları olması ve otomatikleştirilmiş piyasa oluşturma projeleri nedeniyle büyük rağbet görüyor. 156 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olması onu ön plana çıkaran önemli etkenler içerisinde yer alıyor. Şu anda fiyatı 2179 dolar düzeyinde.

İlkili Haberler:

>> Kripto Paralarda Korku Havası Hakim: Regülasyon Endişesi Devam Ediyor

>> Solana Ödeme Sistemi Oluşturdu: Kripto Paralarla Alışveriş Başlıyor