Android 13 Yenilikleri Belli Oldu: İşte Gelen Yeni Özellikler

Android ve iPhone gizlilik

Android 13 yenilikleri kullanıcılarda büyük bir tatmin yaratacak gibi görünüyor. Uzun bir sürede heyecanla beklenen etkinlik sonunda birçok özelliğin tanıtıldığı festivale dönüştü.

Herkesin büyük bir merakla beklediği Android 13 birçok yenilik ile kullanıcılara kavuşuyor. Google tarafından gerçekleştirilen I/O 2022 etkinliği kapsamında hem donanım hem de yazılım alanında birçok yenilik tanıtıldı. Ayrıca Google tarafından ilk akıllı saat ve yeni kulaklık modeli kullanıcılarla buluştu.

Tüm bunları bir kenara bırakacak olursak Google özellikle Android 13 ile ilgili gayet büyük bir şov yaptı. Yeni güncellemeye ait olan birçok yenilik kullanıcılarla paylaşıldı. Bu yeni işletim sistemi özellikle güvenlik ve kişiselleştirme konusunda ön plana çıkıyor. Tiramisu ismi ile anılan yeni güncelleme daha şimdiden herkesin dikkatini çekti.

Android 13 yenilikleri kesinleşti

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olarak bilinen Android 13 yeni bazı özelliklerle birlikte kullanıcılarla buluşuyor. Bu kapsamda gelecek olan ilk özellik çok daha fazla özelleştirme imkanı oldu. Farklı seçeneklerle düzenlenmiş olan temalar ile birlikte yeni renk seçenekleri geliyor.

Android 13 yenilikleri

Tüm bunlara ek olarak üçüncü parti uygulamalar ve medya oynatıcı gibi uygulamalarda yine benzer renk çeşitlerinin kullanılması amaçlanıyor. Android 13 ile birlikte daha güvenli ve yenilenmiş bir işletim sistemi gelecek. Özellikle iOS platformunda yer alan gizlilik ve güvenlik detaylarının burada da kendisine yer bulacağını görüyoruz.

Yeni Android özellikleri kullanıcıları tatmin edebilir

Yeni gelecek olan Android özellikleri hem güvenlik hem de gizlilik açısından çok büyük bir destek sunacak. Özellikle son dönemlerde Android platformunun iOS gibi olmaya çalıştığını görüyoruz. Kullanıcılar açısından bu son derece olumlu karşılanıyor.

iOS güvenlik ve gizlilik özelliklerini sağlayabilen bir Android platformu herkes tarafından olumlu karşılanacaktır. Android 13, kullanıcılara kademe kademe gönderilecek. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Android 13 APK Yüklemeyi Durduracak: Google Çok Ciddi

>> Android 13 Beta 1, Bu Telefonlar İçin İndirilebilir Hale Geldi!