Apple Etkinliğinde Şov Yapılacak: Ürün Yelpazesi Çok Geniş

Apple etkinliğinde şov

Apple etkinliğinde şov yapılması bekleniyor. Özellikle yeni ürünlerin çok büyük bir dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. Peki Apple bu yıl etkinlikte ne tür cihazlar sunacak?

Teknoloji devleri genellikle yeni ürünler sunmaya çalışıyor. Bunlar çoğunlukla akıllı telefon modelleri olsa bile yine de başka bazı cihazların sunumuna özen gösteriliyor. Bu yılki Apple etkinliği ise son derece hareketli geçecek gibi görünüyor. Sonbaharda piyasaya sürülecek bir dizi yeni ürün kullanıcıları şimdiden heyecanlandırdı.

Ortaya çıkan son detaylar ve Apple analistlerinin söylediklerine göre bu sonbaharda Apple etkinliği içerisinde 4 yeni iPhone modeli tanıtılacak. iPhone 14 serisi bu sonbahar içerisinde kullanıcılarla buluşacak. Şirket tanıtımda büyük bir heyecan yaratacak gibi görünüyor. Özellikle tasarım konusunda bazı yeni değişiklikler gelebilir.

Apple etkinliğinde şov beklentisi

ABD’li teknoloji devi tarafından bu sonbaharda yapılacak etkinlikte Ayrıca iMac ve yeni Mac Pro modelleri tanıtılacak. Tüm bunlara ek olarak yeniden tasarlanmış MacBook Air muhtemelen bu etkinlikte en gözde ürünler içerisinde yer alacak. Elbette tanıtılacak ürünler sadece bunlarla sınırlı değil.

Apple etkinliğinde şov

Gelen son bilgilere göre teknoloji devi aynı zamanda akıllı saat modellerinde baz yeni cihazların tanıtımını yapacak. iPad ve Yeni iPad Pro modelleri ile ilgili tarihte bir ilk yaşanması bekleniyor. Bu iPad ürünlerinin son derece uygun bir fiyata sahip olacağı ifade ediliyor.

Apple donanım ve yazılıma özen gösterecek

Genellikle şirketler donanım ve yazılım konularına dikkat etmemek ile suçlanıyor. Apple ile ilgili elbette buna benzer suçlamalar var. Birçok kişi daha fazla yazılım konusuna özen gösterildiğini düşünüyor. Fakat Apple sunacağı yeni donanımlar ile birlikte aslında onların haksız olduğunu ortaya dökmüş olacak.

Son sızıntılara baktığımızda şirketin sanal gerçeklik sistemleri ile ilgili bir tanıtım yapmayacağı ortaya çıktı. Muhtemelen bir yıl daha bekleyecek. Peki sizce Apple bu etkinlikte daha başka hangi ürünleri sunmalı?

İlgili Haberler:

>> Aşı Olmayan Giremez! Apple, Facebook ve Google Gibi Şirketlerden yeni Kovid Önlemleri

>> iPhone 13 Pil Performansı İyi Mi? Apple, Video İle Yanıtladı