Bu Telefon 200 Megapiksel Kamera İle Geliyor: Tam Bir Canavar!

200 Megapiksel kamera

Motorola’nın yakında piyasaya süreceği 200 Megapiksel kamera ile gelecek amiral gemisi modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte hem kamera hem performans canavarı yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Ortaya çıkan ilk sızıntılara göre Motorola’nın “Frontier” koduna sahip gizemli bir modeli karşımıza çıkıyor. Yeni model hakkında birçok detay ortaya çıkmış durumda ilk olarak ekran özelliklerine baktığımız zaman 6.67 inçlik kavisli bir ekranın bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Amiral gemisi bir model olarak sunulacak cihazın kavisli bir panele sahip olması rakiplerine karşı önemli bir avantaj. Ayrıca hem 144 Hertz tazeleme oranına sahip hem de OLED bir panele sahip olması da piyasadaki amiral gemisi modellerine karşı büyük bir üstünlük sağlayacak bir model olarak karşımıza çıkmasını sağlıyor.

İlk olarak ekran detaylarını incelediğimizde genel olarak piyasadaki modellerden üstün özelliklere sahip bir cihazın karşımıza çıktığını görmekteyiz. İşlemci tarafına baktığımızda ise Qualcomm’un henüz piyasaya sürülmemiş olan amiral gemisi işlemcisini kullanması bekleniyor.

Bu Telefon 200 Megapiksel Kamera İle Geliyor: Tam Bir Canavar!

200 Megapiksel kamera

Qualcomm’un isim değişikliği stratejisinden sonra piyasaya ilk sürülen işlemcisi Snapdragon 8 Gen1 işlemcisiydi. Fakat Motorola’nın gizemli amiral gemisi cihazında bu işlemcinin kullanılması beklenmiyor. İddialara göre Snapdragon 8 Gen 2 olarak adlandırılması beklenen amiral gemisi işlemcisi Motorola’nın yeni modelinde kullanılacak. Ayrıca bu işlemci 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile desteklenecek. Bununla beraber 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı seçeneklerinin de sunulması bekleniyor.

4nm üretim sürecinden geçecek olan yeni işlemcinin performans anlamında Android’in en iyisi olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Ayrıca kamera tarafında ise ana kamerasında 200 MP çözünürlüğünde bir lensin kullanılması bekleniyor. Bu lensin yalnızca sayısal verilerde değil, pratikte de en iyi kameralar arasında yer alabilir. 125W hızlı şarj desteği olan model hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 Serisi Taştan Sağlam Olacak: İşte Sebebi!

>> Samsung Galaxy S22 Fiyatı Herkesi Çok Düşündürecek: Yeni Cüzdan Düşmanı