En İyi Kameralı Xiaomi Telefonlar: Bu Modeller Kaçmaz!

Xiaomi

En iyi kameralı Xiaomi telefonlar listemizde, Ocak 2022 itibariyle Xiaomi modellerinin fiyatının düştüğünü görmekteyiz. İşte o cihazlar.

Akıllı telefonlarda en çok aranan özelliğinin kamera performansı olduğunu söyleyebiliriz. Xiaomi modellerinin ise özellikle uygun fiyata satılıyor olması, en çok tercih edilmesinin nedenlerinde biri. Son zamanlarda artmakta olan dolar kurundan dolayı Xiaomi modellerinin de fiyatı artmıştı. Fakat geçtiğimiz ay düşen dolar kurundan dolayı birçok  Xiaomi modelinin fiyatı düştü. Özellikle fiyat performans odaklı olarak tercih edilen akıllı telefonların fiyatı da düşmüş durumda. Bu listemizde sizler için Ocak 2022 itibariyle en çok tercih edilen, fiyatı düşen kamera odaklı Xiaomi modellerini listeledik. Listede özellikle 5000 TL civarında satışa sunulan modelleri listelediğimizi de belirtelim. İşte en çok tercih edilen o modeller.

En İyi Kameralı Xiaomi Telefonlar: Bu Modeller Kaçmaz!

Poco X3 GT

Poco X3 GT

Listemizin ilk sırasında bulunan cihazın, Xiaomi’nin alt markası olan Poco’nun X3 GT modelinin olduğunu belirtelim. 64 MP’lik ana kameraya sahip olan model ortalama olarak 5400 TL’lik fiyattan satışa sunuluyor.

Xiaomi Mi 10T Lite

Xiaomi Mi 10T Lite

Listedeki en eski modellerden biri olarak karşımıza çıkan Mi 10T Lite model 2020 Eylül ayında piyasaya sürülmüştü. Hala bile en çok tercih edilen uygun fiyatlı modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Fiyatı ise X3 GT modelinde olduğu gibi 5800 TL civarında olduğunu belirtelim. Fakat X3 GT modeline göre biraz daha eski bir cihaz olduğu için X3 GT modeli de tercih edilebilir.

Poco X3 NFC

Poco X3 NFC

Listedeki diğer cihazlarda olduğu gibi 64 MP‘lik kamera ile karşımıza çıkan X3 NFC, 4.000 TL’lik fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi’nin en çok tercih edilen fiyat performans odaklı akıllı telefonları arasında bulunan Xiaomi Redmi Note 9 Pro modeli, yine 64 MP‘lik ana kamera ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca listedeki en uygun fiyatlı modellerden biri olan cihaz, 3900 TL’lik bir satış fiyatına sahip.

İlgili Haberler:

>> En İyi Android Telefon Bakın Hangisi Oldu: Sürpriz İsim

>> Bu Katlanır Telefon, Samsung’a Büyük Rakip Olacak: İşte Sızdırılanlar!