Fiyat performans odaklı akıllı telefonlar: Bu liste çok ucuz!

Xiaomi MIUI özelliklerini

Bu listemizde sizler için uygun fiyatlı fiyat performans odaklı akıllı telefonalrı listeledik. İşte güncel modeller.

Son zamanlarda fiyat performans odaklı akıllı telefonlara olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebi ise ülkemizde halihazırda artmakta olan kur değerleri ve vergiler. Ülkemizde orta segment akıllı telefonlar dahi bu durumlardan dolayı çok yüksek fiyattan satışa sunuluyor. Bu yüzden çoğu insan, uygun fiyatlı akıllı telefonları tercih ediyor. Uygun fiyatlı akıllı telefonlardan söz ettiğimizde ise, aklımıza ilk gelen markalar, genellikle Çinli üreticiler oluyor. Xiaomi’nin Çinli üreticiler arasında en çok tercih edilen markalardan biri olduğu ülkemizde, Oppo gibi diğer markalardan da telefonların tercih edildiğini görmekteyiz. İşte alınabilecek en iyi fiyat performans odaklı akıllı telefonlar. Bu arada bu listenin 3500 TL civarı akıllı telefonlar için yapıldığını belirtelim. Eğer uygun fiyatlı fakat iyi performans gösteren bir akıllı telefon arıyorsanız 3000-3500 TL gibi fiyatları gözden çıkartmanızı öneririz.

Fiyat performans odaklı akıllı telefonlar: Bu liste çok ucuz!

Redmi Note 9S

Redmi Note 9S
Uygun fiyata sahip olan Redmi modeli, 3200 TL’lik bir fiyatı ile alıcılarını bekliyor. Söz konusu modelin F/P alanında en çok tercih edilen modellerden biri olduğunu da belirtelim.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 9 Pro
Ülkemizde en çok tercih edilen uygun fiyatlı telefon serilerinden olan Redmi Note, serisinin 9 Pro modeli, 3.400 tL civarına satın alınabilecek en iyi telefonlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy M31s

Fiyat performans odaklı telefonlar
Samsung’un 3.300 TL’lik fiyat performans odaklı modelinin, Samsung2un en çok tercih edilen uygun fiyatlı modellerinden biri olduğunu belirtelim.

Oppo Reno 5 Lite

Oppo Reno 5 Lite
Söz konusu model, hem uygun fiyatı ile hem de şık tasarımı ile adından sıklıkla söz ettiren modeller arasında bulunuyor. Ayrıca 3.400 TL’lik fiyata sahip olan bu modelin, diğer modellerden en temel farkı ise 8 GB RAM kapasitesi ile karşımıza çıkıyor olması.

Redmi Note 10

Listedeki yeni nesil modellerden biri olan Redmi Note 10, 4 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu modelin de 3.300 TL’lik bir fiyata sahip olduğunu belirtelim.

İlgili Haberler

>> Oppo A54s yenilenmiş özellikleri ile karşımıza çıktı: İşte fiyatı ve özellikleri

>> Poco M4 Pro 5G sızdırıldı: Orta segmentte rakip tanımaz!