Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (21 Şubat 2022-28 Şubat 2022)

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Bu hafta akıllı telefon sektöründe önemli gelişmelere şahit olduk. İşte haftalık akıllı telefon haberleri ve tüm gelişmeler.

Akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapısındayız diyebiliriz. Çünkü son 5 yıl içerisinde üretilen akıllı telefonlar arasında çok büyük fark var. Söz konusu tasarımlar hala stabil kalmış değil. Hala her geçen gün daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda bir hayli revaçta olan katlanabili­r akıllı telefonlar, sektöre yön verece­k gibi görünüyo­r. Katlanabili­r telefonların yanı sıra farklı konsept tasarımlar da karşımıza çıkıyo­r. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta içerisinde çok sayıda akıllı telefon hakkında Akıllı gelişmeler, sızıntılar gerçekleşti. İşte bir hafta içerisinde karşımıza çıkan akıllı telefon haberleri.

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (21 Şubat 2022-28 Şubat 2022)

Son Dakika iPhone 14 Üretime Geçti: İşte Ortaya Çıkan Detaylar!

iPhone 14

iPh­o­ne 14 serisinin deneme üretimine başlandı. Yani yeni modelleri üretecek ekip iPhone 14 serisi modelleri üzerine bazı denemeler yapıyor. Bu denemelerin hem tasarımsal hem de teknolojik olduğunu söyleyebiliriz. Yani farklı ekran tasarımlarının denendiği süreç başlamış durumda. Bu süreçte delikli ekran tasarımının da denenen tasarımlar arasında olacağı da iddia edildi.

Fiyat Performans Telefonu Türkiye’ye Gelebilir: İşte Redmi Note 11 Serisi!

Redmi Note 11

9 Mart tarihinde Hindistan’da tanıtılacak olan Redmi Note 11 serisinin ülkemize de giriş yapması bekleniyor. Serinin önceki modellerinde olduğu gibi bu modelin de hem 5G hem 4G versiyonları piyasaya zaten sürüldü. Bazı ülkelerde 4G, bazı ülkelerde ise 5G versiyonları ile karşımıza çıkan modelin henüz ülkemize giriş yapmadığını belirtelim. Yakın tarihte Hindistan pazarına giriş yapacak olan Redmi Note 11 Pro sersinin, 5G versiyonunun ülkemize de gelmesi bekleniyor. Serinin önceki modelleri ülkemizde ilgi gördüğü için Note 11 serisinin de sevilmesi bekleniyor.

Bu Telefon Renk Değiştiriyor: İşte Türkiye İhtimalli Realme V25!

Realme V25

Bununla beraber ortaya çıkan bilgileri incelediğimizde yeni modelin Qualcomm imzalı Snapdragon 695 yonga setinden güç aldığını görmekteyiz. Ekran tarafında ise 6.6 içlik 120 Hz tazeleme oranına sahip LCD bir panel karşımıza çıkıyor. 5000 mAh’lik pile sahip olacak modelin, bu pilli 33W’lık hızlı şarj teknolojisi ile desteklemesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A53 5G sızdırıldı: Orta Segmentte Yeni Soluk!

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen 5G destekli modelin teknik özelliklerini ortaya çıktı. Samsung imzası taşıyan Exynos 1200 yonga setine sahip olacak modelin, orta segmentete tercih edilebilecek en iyi işlemcilerden birine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Çünkü genellikle Samsung Exynos işlemci ile karşımıza çıkan orta segment modelleri piyasaya göre uygun fiyattan satışa sunuluyor. Bu yüzden Samsung Galaxy A53 5G modelinin de ülkemizde satışa sunulduğu takdirde uygun bir fiyattan karşımıza çıkması bekleniyor.

İlgili Haberler:

>> Sonunda iPhone 14 Android’in 5 Yıldır Kullandığı Teknolojiyi Kullanacak!

>> Rusya Kripto Para Madencilerini Ülkeye Çağırıyor: Dijital Varlıklar Yükselebilir