Huawei FreeBuds Pro 2 Piyasanın En İyisi Olabilir!

FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro 2 modeli hakkında yeni özellikler ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında detaylar.

Huawei’nin giyilebilir teknoloji tarafında yeni ürünlerinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle akıllı saat ve kulaklık tarafında ürettiği teknolojiler ile piyasanın lideri olarak anılıyor.  Bildiğiniz üzere Freebuds serisi, kablosuz kulaklıklar arasında sevilen modeller ile tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde Freebuds 5i modeline ilişkin bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modelleri ile kıyasladığımızda, Freebuds modelinde gördüğümüz 4i modelinin, diğer modellere göre biraz daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle Freebuds ailesine ait 4 farklı model tanıtılıyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen modellere baktığımızda, Freebuds 4, 4 Pro ve 4i modelleri karşımıza çıkmıştı.

Yine Huawei’nin FreeBuds kulaklık serisine ait FreBuds Pro 2 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Çift sürücü ile gelecek olan modelin ses kalitesi tarafında, piyasadaki en iyi kulaklıklardan biri olarak karşımıza çıkması bekleniyor. İşte piyasaya sürüldüğünde Türkiye’ye de gelecek yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Huawei FreeBuds Pro 2 Piyasanın En İyisi Olabilir!

FreeBuds Pro

Huawei’nin amiral gemisi olarak tabir edebileceğimiz FreeBuds Pro 2 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin bu ay piyasaya sürüleceğine dair sızıntılar mevcut. Hatta bazı kaynaklara göre söz konusu modelin fiyatı da belli olmuş durumda. İddialara göre FreeBuds Pro 2, 200 Euroluk bir fiyat etiketine sahip olacak. Türk Lirasına çevirdiğimizde ise 400 TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Tabii ki vergiler ve bayi kârları ile birlikte söz konusu modelin fiyatı 7000-8000 TL’lere kadar çıkacaktır. Bu yüzden Huawei’nin amiral gemisi kablosuz kulaklık modelinin, piyasadaki en pahalı TWS modellerinden biri olacağını söyleyebiliriz.

FreeBuds Pro

ANC özelliğine sahip olacak model, 47 dB’ye kadar gürültü azaltmayı sağlayacak. Aynı zamanda mikrofon performansını iyileştirmek için ise üzerinde farklı mikrofonlar bulunacak. Huawei’nin geliştirildiği teknoloji sayesinde, söz konusu model gürültülü bir ortamda dahi kullanıcının sesini ayırt edebilecek. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12S Yeni Özellikleri İle Görüldü: Aile Genişliyor 

>> Xiaomi 12 Ultra iPhone’cuları Kıskandıracak!