iPhone 14 Pro Max Böyle Görünecek: Hayranlar Heyecanlı!

iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinin, render görüntüleri baz alınarak bir tasarım ortaya çıktı. İşte Eylül ayında sunulması beklenen modellerin, karşımıza çıkması beklenen tasarım hatları.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde iPhone 14 serisi hakkında birçok detay ortaya çıkmıştı. Özellikle yeni seride tasarım anlamında önemli değişiklikler olacağını biliniyor. Bu değişikliklerin en temel sebebi ise, serideki Mini modelin piyasadan kaldırılıyor olması. iPhone 14 Mini yerine iPhone 14 Max piyasaya sürülecek. Bununla beraber serinin Pro ve Pro Max modellerinde delikli ekran tasarımının kullanılması bekleniyor. Bazı kaynaklar seriye ait tanıtılacak 4 modelin delikli ekran tasarımını kullanılacağını iddia etmişti. Fakat büyük ihtimalle yalnızca serinin 2 modelinde bu tasarım söz konusu olacak.

Eylül ayında tanıtılması beklenen, ve tasarımlar olarak çoğu detayı ortaya çıkan iPhone 14 serisine ait Pro ve Pro Max modellerinin tasarımı, hayranlar tarafından gerçeğe dönüştürüldü. İşte seriye ait en çok beklenen iki modelin, tasarımsal anlamanda bize sundukları.

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro Max Böyle Görünecek: Hayranlar Heyecanlı!

iPhone 14 Pro

Geçtiğimiz günlerde iPhone 14 serisi ile serinin önceki modellerinde görülmeyen farklı bir mor ton ile geleceği ortaya çıkmıştı. Hayranlar ise yeni modellerin, yeni ortaya çıkan renk seçeneğini, sızdırılan render görüntüleri ile harmanladı. Paylaşılan konsept görselleri incelediğimizde, iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinin, serinin önceki modellerinden farklı olduğunu görmekteyiz. En önemli detayın, ekran tarafında delikli ekran tasarımı olduğunu görmekteyiz. Sonunda delikli ekran tasarımına kavuşan Apple kullanıcıları, serinin diğer modellerine kıyasla Pro ve Pro Max versiyonlarını tercih edeceklerdir.

iPhone 14 Pro Max

Renk seçeneği dışında arka panelde bizleri karşılayan en temel fark ise, serinin önceki modellerinden daha büyük bir kamera sensörü olması. Ayrıca bu kameraların, çıkıntısı da diğer iPhone modellerine göre daha fazla olacak. Bu kameraların tüm özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan net sızıntılar bulunmuyor. Fakat geçtiğimiz aylarda ortaya atılan iddialara göre, 48 MP ana kamera, yeni iPhone serisi modelleri ile gelecek. Tabii ki her modelde olup olmayacağı henüz belirsiz. Bazı kaynaklar, yalnızca Pro ve Pro Max modellerinde, 48 MP lens olacağını iddia ediyor.

İlgili Haberler

>> OnePlus Ace Racing ‘Bu Yarış’ta Ben de Varım’ Diyor!

>> Yeni Google Pixel Watch Kullanıcıları Hayal Kırıklığına Uğrattı!