iPhone SE 3 Yolda: Hem Kompakt Hem Çok Güçlü!

En özel iPhone cihazı

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen iPhone SE 3 modeli hakkında yeni sızıntılar gerçekleşti. İşte ülkemizde de satışa sunulacak uygun fiyatlı iPhone modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Apple, amiral gemisi modellerine bütçesi uygun olmayan, daha düşük fiyatlı cihazlar kullanan tüketiciler için tasarlanan SE serisine yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. iPhone 13 serisi piyasaya sürüldükten sonra, Apple tarafından piyasaya sürülecek yeni bir uygun fiyatlı modele ihtiyaç duyulmaya başlandı. Ardından tüketiciler tarafından iPhone SE 2021 modelinin çıkma ihtimali akıllara geldi. Söz konusu modelin bir diğer ismi ise iPhone SE 3 olarak karşımıza çıkabilir.

Apple, telefona daha az bütçe ayıran tüketiciler için yeni bir model geliştirmeye başladı. Özellikle Çin pazarındaki uygun fiyatlı akıllı telefonlarla rekabet etmesi amaçlanan iPhone SE 3 , daha uygun fiyatlı malzemeler kullanılarak üretilecek. Bu durum da fiyat konusunda avantaj sağlayacak. Ülkemiz tarafından bu durum değerlendirildiğinde ise, artan kur değerleri ve vergilerden dolayı artan telefon fiyatlarına ilaç gibi gelecek olan iPhone SE 3 modelinin yakında tanıtılması bekleniyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

iPhone SE 3 Yolda: Hem Kompakt Hem Çok Güçlü!

iPhone SE 3

iPhone modellerinin en küçüğü olacak bilinen iPhone SE 3 modeli, aynı zamanda rakiplerine göre çok daha güçlü işlemcileri ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Uygun fiyata satışa sunulacak kompakt modelin, hem telefonların büyümesine karşı olan ve daha küçük telefon tercih eden kullanıcılara, hem de uygun fiyata iPhone sahibi olmak isteyen kullanıcılara hitap edecek.

Yeni modelin tasarımı hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat serinin önceki modellerinde olduğu gibi çentikli bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bununla beraber tekli kamera kurulumu karşımıza çıkabilir. Tabii ki kamera sayısı az diye kullanıcıların aklında soru işareti oluşmasın. Çünkü iPhone SE 2 modelindeki tek kamera, hala piyasadaki üst segment modellere kafa tutacak nitelikte.

İlgili Haberler

>> İşte Lenovo’nun Yeni Amiral Gemisi: Lenovo Legion Y90

>> Warner Bros., Netflix ve Disney’den Rusya’ya Yönelik Karar!