iPhone SE 3 sızdırıldı: Uygun fiyata iPhone fırsatı!

iPhone SE 3

Uygun fiyatlı iPhone modeli iPhone SE 3 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. İşte yeni modelin fiyatı ve sızdırılan tüm özellikleri.

Apple, amiral gemisi modellerine bütçesi uygun olmayan, daha düşük fiyatlı cihazlar kullanan tüketiciler için tasarlanan SE serisine yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. iPhone 13 serisi piyasaya sürüldükten sonra, Apple tarafından piyasaya sürülecek yeni bir uygun fiyatlı modele ihtiyaç duyulmaya başlandı. Ardından tüketiciler tarafından iPhone SE 2021 modelinin çıkma ihtimali akıllara geldi. Söz konusu modelin bir diğer ismi ise iPhone SE 3 olarak karşımıza çıkabilir.

Apple, telefona daha az bütçe ayıran tüketiciler için yeni bir model geliştirmeye başladı. Özellikle Çin pazarındaki uygun fiyatlı akıllı telefonlarla rekabet etmesi amaçlanan iPhone SE 3 , daha uygun fiyatlı malzemeler kullanılarak üretilecek. Bu durum da fiyat konusunda avantaj sağlayacak. Ülkemiz tarafından bu durum değerlendirildiğinde ise, artan kur değerleri ve vergilerden dolayı artan telefon fiyatlarına ilaç gibi gelecek olan iPhone SE 3 modelinin yakında tanıtılması bekleniyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

iPhone SE 3 sızdırıldı: Uygun fiyata iPhone fırsatı!

iPhone SE 3

Ortaya çıkan ilk detayları incelediğimizde yeni modelin LCD bir panele sahip olduğunu görmekteyiz. Ayrıca tasarım olarak iPhone XR benzeri bir yapı ile kullanıcıları karşılaması bekleniyor. Cihazın henüz render görüntüleri ortaya çıkmamış durumda. Fakat güvenilir kaynaklar tarafında çelişen ifadeler mevcut. Bazı kaynaklar, iPhone SE 3 modelinin, çentikli ekran tasarımına sahip olacağını ve parmak izi okuyucusunun tıpkı iPad modellerinde olduğu gibi kilit tuşuna entegre edildiğini iddia ediyor.

Bazı kaynaklar ise, söz konusu modelin, serinin önceki modellerine benzeyen bir forma sahip olacağını ve Touch ID için dokunmatik tuşun ekranın çene bölgesinde bulunacağını iddia ediyor. İki güvenilir kaynak, çelişen ifadelere yer vermiş. Önümüzdeki günlerde hangi kaynağın iddiasında yanılmadığı belli olacaktır.

5 nm üretim sürecinden geçen A15 Bionic işlemcisine yer vermesi beklenen modelin, 399 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

> Redmi Note 11 Resmiyet Kazandı! İşte Özellikler ve Çıkış Tarihi

>Apple AR/VR Akıllı Gözlük Ne Zaman Üretime Başlıyor?