Uygun Fiyatlı iPhone, Ülkemizde de Satılacak. İşte iPhone SE 3!

iPhone SE 3

Ülkemizde de satışa sunulacak, iPhone modellerinin uygun fiyatlı serisinin yeni modeli iPhone SE 3 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte tanıtım tarihi.

Apple, amiral gemisi modellerine bütçesi uygun olmayan, daha düşük fiyatlı cihazlar kullanan tüketiciler için tasarlanan SE serisine yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. iPhone 13 serisi piyasaya sürüldükten sonra, Apple tarafından piyasaya sürülecek yeni bir uygun fiyatlı modele ihtiyaç duyulmaya başlandı. Ardından tüketiciler tarafından iPhone SE 2021 modelinin çıkma ihtimali akıllara geldi. Söz konusu modelin bir diğer ismi ise iPhone SE 3 olarak karşımıza çıkabilir.

Apple, telefona daha az bütçe ayıran tüketiciler için yeni bir model geliştirmeye başladı. Özellikle Çin pazarındaki uygun fiyatlı akıllı telefonlarla rekabet etmesi amaçlanan iPhone SE 3 , daha uygun fiyatlı malzemeler kullanılarak üretilecek. Bu durum da fiyat konusunda avantaj sağlayacak. Ülkemiz tarafından bu durum değerlendirildiğinde ise, artan kur değerleri ve vergilerden dolayı artan telefon fiyatlarına ilaç gibi gelecek olan iPhone SE 3 modelinin yakında tanıtılması bekleniyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Uygun Fiyatlı iPhone, Ülkemizde de Satılacak. İşte iPhone SE 3!

iPhone SE 3

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan söylentileri incelediğimizde, iPhone SE 3 2022 modelinin tanıtım tarihi için 8 Mart işaret ediliyor. Fakat bu söylentilerin henüz kesinleşmediğini belirtelim. Önümüzde günlerde yeni modelin tanıtım tarihi kesinleşecektir. Ayrıca 8Mart tarihinde tanıtıldığı takdirde, haftalar sonra da ülkemize giriş yapacaktır. Çünkü ülkemizde Apple markasının ürünlerini beğenen, fakat artan dolar kurundan dolayı satın alamayan kullanıcılar, artık Apple marka akıllı telefona kolaylıkla ulaşabilecekler.

2020’de çıkan iPhone SE modeli 4.7 inç, 750×1334 çözünürlüğe sahip bir ekranla geliyor. A13 Bionic işlemcisine sahip telefonda 3GB boyutunda RAM yanında 64, 128 ve 256 GB hafıza seçenekleri ile gelmişti. Yeni modelde bu özelliklerin tamamında gelişim beklemek doğru olacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Ultra Her Yeri Kavisli Ekran İle Gelecek!

>> Xiaomi 12 Mini Ortaya Çıktı: Bu Güç Bu Telefona Nasıl Sığdı!