Kripto Paralarda Yeni Fırsatlar: BTC, ADA ve BNB Fiyat Tahminleri

Wise yurt dışı para

Kripto paralarda yeni fırsatlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son düşüş ile birlikte bu fırsatlar çok daha belirginleşti. Hadi gelin kripto para dünyasında son yaşanan değişikliklere ve fiyat tahminlerine birlikte bakalım.

Dijital varlıklar yeni fiyatlara doğru yelken açıyor. Onlar yeni fiyatlara giderken yatırımcılar da heyecandan yerinde duramıyor. Özellikle son hafta yaşanan düşüş herkesi soru işaretlerine yöneltti. Bitcoin bildiğiniz üzere 56 bin dolar seviyelerine kadar geriledi. Halbuki 68 bin dolara ulaşarak tarihin en büyük rekorlarından birisini kırmıştı.

Kripto para devinin bu hafta içerisinde yeniden 60 bin doların üzerine çıkması bekleniyor. Bunu yaptığı takdirde diğer kripto paralar da peşinden gelecektir. Ancak analistler düşüş halinde 55 bin doların altına inmesini tehlikeli buluyor. Aksi halde diğer dijital varlıkları da beraberinde götürebilir.

Kripto paralarda yeni fırsatlar gelebilir

Yaşanan son gelişmeler ile birlikte ADA coin yaklaşık 1,87 dolar düzeylerine geldi. Kripto para analistlerine göre Bitcoin hareketine bağlı olarak 1,67 dolar düzeyine düşebilir. Ancak boğa koşusu yaşanırsa 3,56 dolar seviyesi ilk hedef olacak. Hemen ardından daha üst sınırlardaki dirençlere göz dikecek.

Kripto paralarda yeni fırsatlar

BNB en fazla merak edilen kripto paralar içerisinde yer alıyor. Arkasında Binance olması onu ön plana çıkarıyor. 602 dolar direnci bir türlü kırılamayan bu dijital varlık için 560 doların üzeri şimdilik güvenli görünüyor. Ancak beklenmeyen bir şekilde 510 dolar seviyelerine kadar iğne atabilir.

Boğa koşusu büyük heyecan yaratıyor

Bugünlerde tüm yatırımcıların ağzında boğa koşusu var. Herkes 2021 yılının sonlarına doğru büyük bir boğa koşusu bekliyor. Ancak balinalar ters yönde bir hareket yaparsa bu birçok yatırımcının ciddi ölçüde zarar etmesi anlamına geliyor.

Her ne kadar şimdilik düşük tehlikesi derinleşmese bile yine de temkinli olmak gerekiyor. Ani değişimler nedeniyle büyük zararlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Peki sizin 2021 yıl sonu için tahminleriniz neler?

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Piyasalarında Bu Hafta Neler Yaşandı? (9 – 16 Kasım 2021)

>> Kripto Paralara Vergi Geliyor İddiası Borsayı Kana Buladı: Ethereum, Holo, Solana ve Doge