Kripto Paralarda Yükselecek Coinler Hangileri? İşte Uzmanlardan Tavsiyeler

Ethereum yukarı doğru

Kripto paralarda yükselecek coinler herkesin en çok merak ettiği konular içerisinde yer alıyor. Özellikle piyasa analistlerinin yorumları çok büyük bir öneme sahip. Hadi gelin konu ile ilgili tüm detaylara birlikte bakalım.

Kripto paralar ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığında bu haftanın son derece kritik olduğu görülüyor. Peki bunlar içerisinde en çok öne çıkanlar hangileri? Öncelikle bahsedeceklerimizin kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını belirtelim. Bitcoin dominans değerleri incelendiğinde 56 ile 58 arasında gidip geldiği görülüyor

Bitcoin dominance değerleri yükselmediği için alt coin fiyatları büyük ölçüde yükselmeye devam ediyor. Bunlar içerisinde en çok göze çarpanları ADA, ATOM, LINK, DOT, LTC, ETH, XLM, XRP diyebiliriz. Bu kripto paralarda belirli bir miktarda yükseliş tahmin ediliyor.

Kripto paralarda yükselecek coinler kendisini belli etmeye başladı

Şu sıralar birçok kripto para sert hareketler yapmaya devam ediyor. Mesela ADA 1 dolar seviyelerinin üzerine yeniden çıkmaya başladı. Hatta 1 dolar seviyesinin altına düşmediğini söyleyebiliriz. Bazıları onun 10 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor.

Kripto paralarda yükselecek coinler

Bir diğer önemli kripto para birimi olan LINK ise giderek yükselmeye aynı şekilde devam ediyor. Destek noktası 30 dolar seviyesine kadar düşmüştü. Fakat şimdilerde bu seviyeleri yukarıya doğru çekiyor. 32 dolar üzerinden değer gören bu kripto para birimi aldığı güncellemelerle hızlı yükselişler sağlayabilir.

Kripto paralarda boğa sezonu devam ediyor

Dünyanın en büyük piyasaları içerisinde yer alan kripto para piyasaları genel olarak boğa sezonuna devam ediyor. Lider Ethereum kolay kolay 2 bin doların altına düşmüyor. Bu nedenle boğa sezonunun devam ettiğini söyleyebiliriz. Fakat bu piyasalarda neler olacağı tam olarak bilinmediği için aniden ayı sezonuna girilebilir.

Uzmanlar Nisan ayı boyunca boğa sezonunun devam edeceğini ve yükselişlerin yaşanacağını düşünse bile yine de tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. Sert düşüşlerden etkilenmemek için stop koymak her zaman önemlidir. Peki sizin kripto para piyasalarından beklentileriniz neler? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> BitTorrent Yükselişe Devam Edecek Mi? Uzmanlar Bu Konuda Ne Söylüyor

>> Ethereum Rekor Seviyeye Ulaştı: Böylesini Kimse Beklemiyordu