Netflix Türkiye Fiyatları zamlandı bakın yeni fiyatlar ne oldu

Rusya Netflix'e eşcinsellik

Netflix Türkiye fiyatları bugünden itibaren zamlı tarifeden satışa sunulmaya başlandı. Yeni paket detayları sizin için hazırladığımız haberimizde. 

Netflix Türkiye fiyatları şu şekilde düzenledi. Temel Paket 26.99 TL oldu. Bu paket içerinde video kalitesi 480p sunuluyor. Ayrıca Televizyon, Bilgisayar ve Cep Telefonundan izlenebiliyor. Standart Paket fiyatı ise 40.99 TL oldu. Bu paketin görüntü kalitesi 1080p olarak sunuluyor. Yine bu pakette temel paket gibi Televizyon, Bilgisayar ve Cep Telefonundan izlenebiliyor. Özel Paket fiyatı ise 54.99 TL oldu. Bu paketin görüntü kalitesi 4K ve HDR sunuluyor. Özel paket diğer paketler gibi Televizyon, Bilgisayar ve Cep Telefonundan izlenebiliyor. Bunlara ek olarak yeni bir paket çıkmış değil, firma eski paketlerle yoluna devam ediyor. Netflix Türkiye fiyatları

Netflix Türkiye Fiyatları artacağının sinyali Ocak ayında verilmişti

Geçtiğimiz ocak ayı başında çıkan dedikodulara baktığımızda fiyatların artacağı sinyalini görmüştük. İngiliz sitelerinde çıkan haberlerle birlikte bunun tüm dünya ülkelerine yansıyacağını anlamıştık diyebiliriz. Netflix Türkiye fiyatları bir yana dursun diğer ülkelerde de zam söz konusu. Firma hali hazırda İngiltere’de de zam yapmayı hedefliyor. Adalı Netflix izleyicileri önümüzdeki dönemde Standart planı aylık 9,99 sterline izleyecek. (Eski fiyat 8,99 sterlin). Yine adalı izleyiciler Premium planı 13.99 sterline satın alacaklar. (Eski fiyat 11.99 sterlin)

Netflix Türkiye’nin zam kararıyla ilgili açıklaması şu şekilde:

Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.

Ayrıca konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Oysa Türkiye kullanıcıları içeriklerin daha hızlı gelmesi yönünde talep kar. Bu yüzden Netflix Türkiye’den zam konusunun dışında içerik konusunda da açıklama bekliyorlar. Sonuçta pandemi sebebi ile hepimiz evlerdeyiz ve fazlasıyla içerik tüketiyoruz.

İlgili haberler

>> NETFLIX 50M2 Dizisinin Fragmanını Paylaştı. Bakın dizi nasıl olacak

>> NETFLIX ve Amazon Prime RTÜK Lisansı Aldı: Peki Şimdi Ne Olacak?