OPPO A53s Fiyatı ve Özellikleri Ortaya Çıktı!

Oppo A53s fiyatı ve özellikleri

Oppo A53s fiyatı ve özellikleri bakımından büyük merak konusuydu. Bazıları özellikleri konusunda doğru tahminde bulunmuş diyebiliriz. İşte konuyla alakalı merak ettiğiniz tüm detaylar.

Akıllı telefon teknolojilerinin akıl almaz boyutlara ulaştığı şu günlerde, fiyatlar da aynı oranda yükseldi. Bu nedenle kullanıcılar çoğu zaman sadece özelliklere değil ayrıca fiyatına da dikkat ediyor. Fiyat/Performans açısından tatmin edici ürünler, geniş bir pazar yaratabiliyor. İşte tam da böyle cihazlar üretmek isteyen Oppo’nun da Almanya’daki fiyatı ve çıkış tarihi tam olarak kesinleşti diyebiliriz. Bunu, bir alışveriş sitesinde görmek mümkün. Hadi bakalım bu model ne tür özelliklere sahip ve fiyatı ne?

Oppo A53s fiyatı ve özellikleri ne olacak?

Oppo tarafından üretilen bu F/P cihazına baktığımızda bizi ilk olarak 90 Hz yenileme oranı karşılıyor. Güç bakımından da sekiz çekirdekli Snapdragon 460 SoC yer alması, bu cihazın çok daha güçlü olmasını sağlıyor. Bildiğiniz üzere akıllı telefonlarda kullanılan çipler büyük önem taşımaya başladı.

Oppo A53s fiyatı ve özellikleri

Bu cihazın bir diğer özelliği ise bataryası. 5.000 mAh batarya, şu andaki akıllı telefonlarla kıyaslandığında gerçekten de çok iyi bir rakam. 18 W hızlı şarj girişi sayesinde de, istediğiniz zaman hızlıca şarj etme imkanı ortaya çıkacak. Oppo A53s fiyatı ve özellikleri değerlendirilirken kameradan bahsetmek olmaz. Ön kamera 13 MP ana kameraya ev sahipliği yapıyor ve yazılımı da bir o kadar iyi.

Buna ek olarak 2 MP makro lens ve 2 MP derinlik sensörü cihazın öne çıkan detayları arasında yer alıyor. Şimdi de sıra geldi herkesin merak ettiği bir diğer konuya. Oppo A53s fiyatı ve özelliği bakımından değerlendirildiğinde F/P tarzında olduğu söylenebilir. Almanya’daki fiyatı 189 euro üzerinden belirlendi ve son derece makul diyebiliriz. Türkiye fiyatı ise vergiler dahil olmadan yaklaşık 1,757 TL civarında olacak. Vergiler de eklenirse fiyat daha da artacaktır. Sizce Türkiye’de bu cihazın fiyatı ne kadar olur? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Fiyatlar:

>> TCL 10 Plus yorumları ve inceleme: İyi performans, şık tasarım…

>> Oppo Uygun Fiyatlı Telefon Üretecek: 5G Destekli Nadir Bir Cihaz!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here