Oppo Android 11 Güncellemesini Ne Zaman Alacak: Yeni Haberler Var

Oppo Android 11 güncellemesini

Oppo Android 11 güncellemesini uzun bir süredir almaya gayret gösteriyor. Sonunda bu konuyla alakalı olumlu gelişmeler ortaya çıktı. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

.

Oppo Android 11 için neredeyse elinden gelen her şeyi yaptı. Şirket zaten uzun bir süredir kendi güncellemelerini düzenli şekilde devam ettiriyordu. Akıllı telefonlarda güncellemeler çok büyük öneme sahip. Hatta bazen güvenlik açıklarını kapattıkları için hayati düzeyde önemli. Bunun farkında olan akıllı telefon şirketleri sürekli olarak güncelleme yapmaya çalışıyor.

OPPO Reno2 F, Reno 10x Zoom ve OPPO F15 modelleri bu konudaki en şanslı cihazlar arasında yer alıyor. Listeden de göreceğiniz üzere Oppo yeni bir güncelleme peşinde. Peki firma nasıl bir güncelleme yapmak istiyor.

Oppo Android 11 güncellemesini tüm cihazlara getirmek istiyor

Oppo cihazları Android 9 Pie ile piyasaya sürülmüştü. Android 10 ile kıyaslandığında biraz geri kalsa bile işletim sistemi olarak iyi düzeydeydi. Fakat şirketin geliştiricileri bu cihazlar ile ilgili yeni bir karar aldı. Bu karara göre bahsi geçen modellere Android 11 beta sürümü gönderilecek.

Oppo Android 11 güncellemesini
MediaTek Helio P70 yonga seti ile gücünü arttıran Oppo, cihazlarını sürekli olarak güçlendirmek istiyor. Yeni güncellemelerde akıllı telefonlarda hem hız hem de stabilizasyon bakımından önemli adımlar atılıyor. OPPO Reno2 F, Reno 10x Zoom ve OPPO F15 modelleri bunun en güzel örnekleri arasında yer alacak. Oppo Android 11 güncellemesini getirerek bunu kanıtlamak istiyor.

Android 11 beta güncellemesi ile birlikte süper güç tasarrufu modu geliyor. Ayrıca zil sesi oluşturucu ve yenilenmiş karanlık mod yeni işletim sisteminde kullanıcıları bekliyor olacak. Oppo markası zaten uzun bir süredir böyle bir amaç için çabalıyordu. Yani Google tarafından verilen karar son derece isabetli oldu diyebiliriz.

Şimdilik Oppo markası Android 11 tabanlı ColorOS 11 kullanıcı arayüzünü tercih ediyor. Fakat yeni güncellemeler ile bu değişecek diyebiliriz. İlk etapta bu güncellemelerin beta olarak devam etmesi planlanıyor. Peki sizce Oppo cihazları yeterince güncelleme sağlayabiliyor mu?

İlgili Haberler:

>> Otomobil ve Cep Telefonu Vergileri İçin Yeni Bir Karar Verildi

>> 3000 TL’ye Daha Yüksek Performans Sunacak Akıllı Telefon Chipseti Snapdragon 480 5G Geliyor!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here