Telegram Ücretli Oluyor: Fiyatı Belli Oldu!

Telegram Paralı

Telegram ücretli abonelik sistemini yakın tarihte başlatıyor. İşte Telegram ücretli abonelik fiyatı ve sunulacağı özellikler.

Geçtiğimiz yıl WhatsApp sözleşmesinin ortaya çıkması ile WhatsApp kullanıcıları bir hayli azaldı. Kişisel verilerinin paylaşılmasına tepki gösteren kullanıcılar farklı mesajlaşma uygulamalarına yöneldi. O dönemlerde en çok kullanıcı kazanan uygulama ise Telegr­am oldu. WhatsApp sayesinde birçok müşteri kazanan Telegram yeni özellikleriyle de kullanıcıların arttırmayı başardı. Fakat ortaya çıkan bilgilere Teleg­ram kullanıcılarının azalacağını söyleyebiliriz. Ücretsiz kullanımın devam edeceği bir program olarak karşımıza çıksa da, ücretli abonelik paketlerinin geleceğini belirtelim. Bu yüzden kullanıcıların güvenli olarak mesajlaşmak istediği bir uygulamada, paralı aboneliklerin olması kullanıcılar tarafından olumsuz tepkiler ile karşılandı. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bir süredir Telegram’ın kullanıcılara Premium üyelik sunacağına dair söylentiler mevcuttu. Hatta paralı üyelik tarafında tek bir paket ile karşımıza çıkmayacağı iddia ediliyordu. Yani iddialara göre Telegr­am, farklı fiyata sahip farklı paketler ile karşımıza çıkacaktı. Artık Telegram’ın kullanıcılarına sunacağı Premium üyelik hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Yani artık Telegram’ın paralı üyelikler ile sunulacağı kesinleşti diyebiliriz. Aynı zamanda Premium abonelik fiyatı da belli olmuş durumda.

Telegram Ücretli Oluyor: Fiyatı Belli Oldu!

Telegram’ın ücretli versiyonu kullanılmaya devam edecek. Fakat yeni sürüm ile birlikte ücretli sürümün de geleceğini belirtelim. Telegram’ın kurucusu ve CEO’su, söz konusu uygulamanın Premium özelliğinin bu ay içerisinde geleceğini duyurdu. Artık söz konusu uygulamanın ücretli olacağı kesinleşti.

Telegram Ücretli

Henüz fiyattı hakkında ortaya çıkan kesin bir detay bulunmuyor. Fakat bazı kaynaklar, söz konusu uygulamanın aylık abonelik ücretinin 5 dolar olacağını iddia ediyor. Tabii ki bu haberin şu anlık yalnızca iddiadan ibaret olduğunu belirtelim. Eğer Türkiye’de de ücretli abonelik sistemi gelirse, 5 dolarlık fiyat etiketinin kullanıcılar için pahalı bulunabileceğini belirtelim. Telegram Türkiye için farklı bir fiyat politikası uygulayacak mı henüz belirsiz.

Önümüzdeki günlerde Telegram’ın ücretli abonelik planı ile ilgili daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Bu durum Telegram kullanıcıların olumlu yada olumsuz etkileyip etkilemeyeceğini bekleyip göreceğiz.

İlgili Haberler

>> Samsung Yeni Telefon Tasarımı Sevenlerini Heyecanlandırdı!

>> Samsung Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 Yeni Özellikler İle Geliyor!