Oppo Reno 8 Türkiye’ye Gelebilir: Orta Segmente Yeni Canavar!

Oppo Reno 8Z

Oppo Reno 8 serisi yakında Hindistan’a gelecek. Sonraki dönemlerde ise Türkiye geleceği iddia ediliyor. İşte yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

. .

Bildiğiniz üzere Oppo Reno serisi modelleri, genellikle orta segmentin üst basamaklarına hitap eden akıllı telefonlar olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen Oppo Reno serisi modellerinin, ülkemizde uygun fiyata satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Fakat son dönemlerde dünyamızı etkisi altına alan çip krizi ve salgın dönemi ile birlikte dolar kurunun da yükselmesi, akıllı telefon fiyatlarını artmasındaki en büyük etkenlerden biri oldu diyebiliriz. Bu yüzden Reno serisi, geçtiğimiz yıllarda biraz daha uygun fiyata satışa sunulurken, artık cep yakan fiyatlar karşımıza çıkıyor. Fakat her ne kadar beklenenden yüksek bir fiyattan satışa sunulsa da piyasadaki rakiplerine göre uygun fiyata sahip olan akıllı telefon serisi olduğunu söyleyebiliriz.

Oppo Reno 8 serisi zaten geçtiğimiz ay içinde tanıtılmıştı. Bu yüzden hakkında tüm özellikleri biliyoruz. Fakat Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyordu. Çünkü artık Oppo tarafından tanıtılan modellerin geçtiğimiz yıldan bu yana Türkiye’ye gelme konusunda eksik olduğunu söyleyebiliriz. Oppo Türkiye tarafında küresel pazarda tanıtılan her akıllı telefon gelmiyor. Bu yüzden Reno 8 serisinin geri gelmeyeceği kesin değil.

Oppo Reno 8 Türkiye’ye Gelebilir: Orta Segmente Yeni Canavar!

Oppo Reno 8 serisi mayıs ayında tanıtılmıştı. Fakat henüz Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında ortaya çıkan bir detay bulunmuyordu. Önümüzdeki günlerde Hindistan’da tanıtımı gerçekleşecek olan modelin Türkiye’de geleceğine dair iddialar mevcut.

Oppo Reno 8

Serinin önceki modellerinde Çin’deki lansman gerçekleştikten aylar sonra Hindistan’daki etkinlik gerçekleşiyordu. Yani Reno 8 serisinin Türkiye’ye gelmesine bir adım daha yaklaştığımızı söyleyebiliriz. Büyük ihtimalle Hindistan’da satışa sunulduktan aylar sonra Türkiye’ye de gelebilir. Seriye ait 3 farklı modelin Bizleri karşıladığını biliyoruz. Bu modeller Oppo Reno 8, Reno 8 Pro ve Pro Plus olarak gelecek. Piyasadaki güçlü telefonlar arasında yer alan ve satış performansı ile ilgi gören modellerin Türkiye’ye geleceği hakkında kesin bir detay bulunmuyor. Fakat önümüzdeki günlerde netleşecektir. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12S Ultra Yenilenen İsmi İle Yakında Geliyor!

>> M2 İşlemcili iPad Pro Modelinin Fiyatı Sızdırıldı: İşte Detaylar!

. . . . .