Poco F4 GT Türkiye Yolcusu: İşte Fiyatı Ve Özellikleri

Poco F4 GT

Poco F4 GT hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte ülkemize de giriş yapması beklenen yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Cihaz hakkında geçtiğimiz haftalarda birçok özelliğin ortaya çıktığını belirtelim. Artık yeni model hakkında bir çok bilgiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. İddialara göre F4 GT 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama seçenekleri ile gelecek. Bununla beraber 12/256 seçeneklerinin de gelmesi bekleniyor. Renk tarafına baktığımızda ise 3 farklı renk seçeneği karşımıza çıkıyor. Siyah, sarı ve gümüş renkleri karşımıza çıkacak.

Poco F4 GT Türkiye Yolcusu: İşte Fiyatı Ve Özellikleri

 

Poco F4 GT

Ekran tarafına baktığımızda ise delikli ekran tasarımı karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda bu ekranın 6.67 inç büyüklüğünde ve 120 Hz tazeleme orana sahip olduğunu belirtelim. Bu ekran tasarımda karşımıza çıkan delikli ekran tasarımındaki ön kamera ise 20 MP çözünürlüğünde olacak. Hazır kamera korsan değinmişken arka kameraya da göz atalım. Arka tarafta 64 MP ana kamera 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kamera karşımıza çıkıyor. İşlemcide Qualcomm tarafından geliştirilen en güçlü işlemci olarak anılan Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisine sahip olacak model pilde 4700 mAh‘lik bir kapasiteye sahip olacak. Aynı zamanda 120W hızlı şarja da sahip olacağını belirtelim. Piyasadaki diğer akıllı telefonları değerlendirdiğimizde orta üst segmente hitap eden bir modelin 120W şarj desteği ile karşımıza çıkıyor olması önemli bir avantaj.

Poco F4 GT

Cihazın fiyat bilgisi hakkında henüz ortaya çıkan resmi bir detay bulunmuyor. Fakat söz konusu modelin ortalama olarak 400 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Serinin önceki modellerine benzer bir fiyat etiketine sahip olduğu için Türkiye’de de, piyasadaki Snapdragon 8 Gen 1 işlemcili modellere göre daha uygun fiyata satılması bekleniyor.

Serinin önceki modelleri Türkiye’ye geldiği için, yeni modelin de Türkiye geleceğine dair söylentiler mevcut. Önümüzdeki günlerde Poco F4 GT modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine dair  yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 5000 TL Altı En İyi Tablet Modelleri: Fiyatı Artmadan Kaçırma!

>> iPhone 14 Serisi Zengin Renk Seçeneği İle Ortaya Çıktı!